www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Центр підтримки малого та середнього бізнесу Дніпропетровської обласної ради повідомляє про прийняті заходи щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції в області
Версія для друку Написати листа
З початку встановлення карантину на всій території України, з метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції, збереження життя, здоров’я й убезпечення працівників та оточуючих людей Центром підтримки малого та середнього бізнесу Дніпропетровської обласної ради (далі — ЦПБ) вжито низку відповідних заходів, зокрема запроваджено чергування та тимчасова дистанційна робота.

На своєму офіційному вебсайті (www.openbiz.org.ua) та на сторінці у фейсбуці ЦПБ надає таку інформацію щодо сприяння у створенні дієвого механізму правових, економічних та організаційних умов для забезпечення розвитку в регіоні малого та середнього бізнесу, агробізнесу та фермерських господарств (далі — підприємництво) під час карантину: усі чинні обмеження, запроваджені в Україні на період карантину; перелік заходів щодо державної та регіональної підтримки бізнесу.
На згаданому ресурсі також можна буде дізнатися про організацію підприємництва під час карантину. У взаємодії з Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області, матеріали найбільш актуальних тем стосовно карантинних нововведень у податковому законодавстві Центром будуть розміщуватися на електронних сервісах ЦПБ у вигляді відеоуроків та інформаційних листів.
Крім того, підприємці можуть задати питання й отримати відповіді на актуальні питання від експертів ЦПБ, поділитися своїм досвідом роботи в умовах карантину, знайти інструменти онлайн-роботи, курси та лайфхаки тощо.
Вебсайг www.openbiz.org.ua дозволить підприємцям отримувати виключно офіційну інформацію, що буде постійно оновлюватися, та повідомлення про всі зміни, що запроваджуватимуться під час карантину для підприємців державою та обласною радою.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор