www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Допомогу по частковому безробіттю від центрів зайнятості отримуватимуть дві нові групи працівників
Версія для друку Написати листа

Додаток

Допомогу по частковому безробіттю від центрів зайнятості отримуватимуть дві нові групи працівників

15 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України постановою №600 «Деякі питання надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» внесено зміни до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 306 – щодо якої центри зайнятості виплачують роботодавцям допомогу по частковому безробіттю на період карантину, яку вони перераховують працівникам.
Основними змінами в Порядку надання допомоги по частковому безробіттю є те, що уряд прийняв рішенні про фінансове підтримання підприємств-виробників, що оголосили простій виробництва, а також роботодавців, які вимушено відправили працівників у відпустки без збереження зарплати через скорочення обсягів виробництва, робіт та послуг.
Таким чином, допомогу по частковому безробіттю на період карантину також надаватимуть працівникам, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини, в тому числі тим, які в період карантину, а також протягом 30 календарних днів після завершення карантину:
- отримують оплату часу простою відповідно до ст. 113 КЗпП (крім періоду освоєння нового виробництва (продукції);
- перебувають у відпустці без збереження зарплати відповідно до п. 31 ч. 1 ст.25 та ст. 26 Закону України “Про відпустки” (крім осіб, які отримують пенсію).
Допомогу надають у разі втрати ними частини зарплати або доходу внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв'язку із зупиненням (скороченням) діяльності за зверненням роботодавця або ФОП, який є застрахованою особою, для її виплати працівникам, з якими не припинено трудові відносини, або ФОП, який є застрахованою особою (крім осіб, які отримують пенсію) та не отримує допомогу по частковому безробіттю на період карантину як працівник.
Також, в новій редакції викладено форму відомості про осіб, щодо яких виконуються вимоги ч. 3ст. 47-1 Закону України “Про зайнятість населення”.
Більш детальнішу інформацію ви може знайти на веб-сайті Дніпропетровського обласного центру зайнятості https://dnp.dcz.gov.ua, сторінці в соціальній мережі Facebook (https://www.https://www.facebook.com/dnpocz/), або звернутись до фахівців Верхньодніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості за адресою: м. Верхньодніпровськ, пл.О.Поля, 2.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор