www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
До уваги громадян, які залишились без роботи та мають намір в умовах дії карантину зареєструватись в службі зайнятості!
Версія для друку Написати листа

Шановні мешканці Дніпропетровщини! Державна служба зайнятості полегшила процедуру подання документів до центрів зайнятості!

Відтепер це дуже просто. Вам потрібно заповнити лише дві заяви: ЗАЯВА про надання/поновлення статусу безробітного, ЗАЯВА про призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю. Напишіть заяви власноруч за зразком і сфотографуйте або відскануйте їх. Далі – надішліть на email центру зайнятості, де ви плануєте перебувати на обліку.

Адреси, у т.ч. електронної пошти, номери телефонів базових центрів зайнятості Дніпропетровської області Ви можете отримати за посиланням: https://is.gd/ZaQOJX.

Якщо ви вирішили подати заяви через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості - заповніть заяви, бланки яких розташовані безпосередньо біля скриньки в центрі зайнятості. Тут слід пам’ятати, що для заповнення заяв вам знадобляться ваші паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані про освіту та попередню трудову діяльність, тому візьміть документи з собою. Покладіть заяви в скриньку для кореспонденції.

Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.

Також повідомляємо, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29.03.2020 року №244 «Про внесення змін до порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу».

Зміни передбачають, що на період дії карантину, введеного рішенням Уряду постановою від 11.03.2020 року №211 (зі змінами, внесеними постановою КМУ віл 25.03.2020 року №239), статус безробітного надаватиметься з першого дня після подання особою, яка шукає роботу, заяви про надання статусу безробітного, а також призначення виплати допомоги по безробіттю – з першого дня реєстрації безробітного.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор