www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 січня 2022 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Допомога по частковому безробіттю фізичним особам - підприємцям без найманих працівників
Версія для друку Написати листа

Допомога по частковому безробіттю
фізичним особам - підприємцям без найманих працівників

Можливість отримання допомоги по частковому безробіттю на час карантину фізичними особами - підприємцями, які не мають найманих працівників та є застрахованими особами передбачена ст.47-1 Закону України "Про зайнятість".
Практичні нюанси її отримання затверджені "Порядком надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" №306 від 22.04.2020 року, зі змінами внесеними Постановою КМУ №453 від 03.06.2020р.
Як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю? Верхньодніпровська районна філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості рекомендує ФОПам, які зареєстровані у Верхньодніпровському районі (за місцем сплати ЄСВ), зробити декілька простих кроків:
1. Звернутися до Верхньодніпровської районної філії упродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.
2. Підготувати необхідний пакeт документів:
ü заяву на отримання допомоги в довільній формі;
ü копію наказу з датою зупинення чи скорочення діяльності;
ü довідку про сплату ЄСВ за останні 6 місяців, що передують місяцю початку зупинення діяльності;
ü відомості про ФОП відповідно до Додатку 2 Порядку №306.
Увага! Якщо у Вас виникають будь-які питання чи складнощі в підготовці пакету документів зверніться до фахівців служби зайнятості телефоном або ел.поштою!
3. Оригінали документів подайте до центру зайнятості. Це можна зробити в один із зручних для вас способів – або електронною поштою, або через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості.
4. Упродовж трьох робочих днів служба зайнятості перевіряє подані документи.
Якщо є помилки чи неточності, фахівці повідомлять про це. Ви матимете 5 днів, щоб подати новий або виправлений пакет документів.
5. Рішення щодо надання допомоги прийматиме Дніпропетровський обласний центр зайнятості.
6. Після одержання коштів на свій рахунок Дніпропетровський обласний центр зайнятості переказує їх фізичній особі-підприємцю на відкритий в банківських установах розрахунковий (поточний) рахунок.
Увага! Розрахунковий рахунок має бути відкритий ФОП для здійснення підприємницької діяльності! На карткові рахунки, відкриті для інших виплат, кошти не перераховуватимуться.
Довідково нагадуємо:
ü ФОП може звернутися за отриманням коштів по частковому безробіттю на період карантину протягом 90 календарних днів з дня зупинення (скорочення) виробництва;
ü допомога по частковому безробіттю не оподатковується;
ü допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати на місяць;
ü допомога надається на період зупинення чи скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.
Фахівці районної служби зайнятості продовжують приймати заяви на отримання допомоги по частковому безробіттю. Якщо ви чи ваш бізнес на період карантину потребує державної допомоги, звертайтесь до Верхньодніпровської районної філії Дніпропетровського ОЦЗ (м. Верхньодніпровськ, пл.О.Поля, 2).
Отримати консультацію, надіслати пакет документів, з’ясувати, чи достатньо їх для прийняття позитивного рішення, ви можете, звернувшись до фахівців за ел.адресою: cz403@dnpocz.gov.ua або зателефонувавши за номерами: (05658) 31959, (063) 0579845.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор