www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Оголошення про проведення конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Верхньодніпровського району Дніпропетровської області
Версія для друку Написати листа
Оголошення про призначення тимчасового автомобільного пасажирського перевізника з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Верхньодніпровського району Дніпропетровської області

  1. Найменування організатора та робочого органу проведення конкурсів: Верхньодніпровська районна державна адміністрація

  2. Порядковий номер та основні характеристики кожного об’єкта конкурсів визначені у розпорядженні голови райдержадміністрації від 06 серпня 2019 року № P- 246 «Про затвердження маршрутної мережі приміських автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі території Верхньодніпровського району Дніпропетровської області.

  3. Порядок одержання необхідної інформації про об’єкти конкурсів: Ознайомитись з характеристикою кожного об’єкта конкурсу можна на офіційному веб-сайті Верхньодніпровської районної державної адміністрації в мережі Інтернет та/або у організатора конкурсу – Верхньодніпровської районної державної адміністрації, за адресою: м. Верхньодніпровськ, пр. Шевченка, 21, каб. № 308.

  4. Для заключення тимчасового договору автомобільний перевізник подає документи організатору конкурсу – Верхньодніпровській районній державній адміністрації за адресою: м. Верхньодніпровськ, пр. Шевченка, 21, кабінет № 308. Режим роботи: понеділок – четвер з 8:00 до 17:15, п’ятниця – з 8:00 до 16:00, субота та неділя – вихідні дні).

  5. Місце та дата одержання бланків документів для участі в конкурсах: Бланки документів для заключення тимчасового договору можна отримати за адресою: м. Верхньодніпровськ, пр. Шевченка, 21, кабінет № 308.
   6. Телефон для довідок: (05658) 6-00-10, електронна адреса: verhrda@gmail.com, адреса веб-сайту: www.verhn-rn.dp.gov.ua


   Оголошення про проведення конкурсів з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Верхньодніпровського району Дніпропетровської області

   1. Найменування організатора та робочого органу проведення конкурсів: Верхньодніпровська районна державна адміністрація

   2. Порядковий номер та основні характеристики кожного об’єктів конкурсів визначені у розпорядженні голови райдержадміністрації від 06 серпня 2019 року № P- 246 «Про затвердження маршрутної мережі приміських автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі території Верхньодніпровського району Дніпропетровської області», (додається), за виключенням об’єкту конкурсу № 4 ( маршрут № 4), на який відбувся конкурс та визначено переможця (розпорядження голови райдержадміністрації від 27 вересня 2019 року № Р – 333 «Про визначення переможця з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Верхньодніпровського району Дніпропетровської області»).

   3. Умови конкурсів: обов’язкові умови перевезень по об’єктам конкурсів згідно з додатком до розпорядження голови райдержадміністрації від 31 липня 2019 року № P- 239 «Про затвердження Умов конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Верхньодніпровського району Дніпропетровської області», зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції від 06 серпня 2019 року за № 165/2767.

   4. Порядок одержання необхідної інформації про об’єкти конкурсів: Ознайомитись з характеристикою кожного об’єкта конкурсу можна на офіційному веб-сайті Верхньодніпровської районної державної адміністрації в мережі Інтернет та/або у організатора конкурсу – Верхньодніпровської районної державної адміністрації, за адресою: м. Верхньодніпровськ, пр. Шевченка, 21, каб. № 308.

   5. Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсів: Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсах – 19 листопада 2019 року (включно) до 17.00 год.
   Документи, що надійшли до організатора проведення конкурсів після встановленого строку, не розглядаються.

   6. Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі у конкурсах: Для участі у конкурсах автомобільний перевізник-претендент подає документи організатору конкурсу – Верхньодніпровській районній державній адміністрації за адресою: м. Верхньодніпровськ, пр. Шевченка, 21, кабінет № 308. Режим роботи: понеділок – четвер з 8:00 до 17:15, п’ятниця – з 8:00 до 16:00, субота та неділя – вихідні дні).

   7. Місце та дата одержання бланків документів для участі в конкурсах: Бланки документів для участі в конкурсах можна отримати з моменту розміщення оголошення на офіційному веб-сайті Верхньодніпровської районної державної адміністрації в мережі Інтернет (www.verhn-rn.dp.gov.ua) та в районній газеті «Придніпровський край» до 19 листопада 2019 року за адресою: м. Верхньодніпровськ, пр. Шевченка, 21, кабінет № 308.

   8. Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету: Початок проведення засідання конкурсного комітету 05 грудня 2019 року о 10:00 за адресою: м. Верхньодніпровськ, пр. Шевченка, 21, (мала зала засідань райдержадміністрації, 3-й поверх).

   9. Розмір плати за участь у конкурсах: Плата за участь у конкурсах не стягується.

   10. Телефон для довідок (електронна адреса або адреса веб-сайту) з питань проведення конкурсів: Телефон для довідок (05658) 6-00-10, електронна адреса: verhrda@gmail.com, адреса веб-сайту: www.verhn-rn.dp.gov.ua


   УМОВИ
   проведення конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Верхньодніпровського району Дніпропетровської області
   (Затверджені Розпорядженням голови Верхньодніпровської районної державної адміністрації від 31.07.2019 року № Р-239)

   1. Умови проведення конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Верхньодніпровського району Дніпропетровської області, (далі – Умови) розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 (із змінами), Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами), Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованого Міністерством юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766 (із змінами), і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені на відповідному об’єкті конкурсу.

   2. Терміни в цих Умовах вживаються в значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

   3. Організатором перевезень пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Верхньодніпровського району Дніпропетровської області, (далі – Конкурс) виступає Верхньодніпровська районна державна адміністрація (далі – Організатор).
   Організатор виконує функції робочого органу з підготовки матеріалів щодо умов Конкурсу, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями конкурсу та інших матеріалів.

   4. Метою проведення Конкурсу є створення конкурентного середовища, визначення на конкурсних засадах автомобільних перевізників, здатних забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, дотримання вимог законодавства України на автомобільному транспорті.

   5. Ці Умови поширюються на Організатора, членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Верхньодніпровського району Дніпропетровської області, та перевізників-претендентів. Виконання цих умов є обов’язковим.

   6. Конкурс є відкритим для всіх претендентів. Рішення щодо проведення Конкурсу приймає Організатор. Для підготовки та проведення Конкурсу Організатор утворює конкурсний комітет з організації та проведення у Верхньодніпровському районі конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Верхньодніпровського району Дніпропетровської області, (далі – конкурсний комітет). Персональний склад конкурсного комітету затверджується розпорядженням голови Верхньодніпровської районної державної адміністрації.

   7. Оголошення про проведення Конкурсу не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу оприлюднюється через друковані засоби масової інформації та розміщується на офіційному веб-сайті Верхньодніпровської районної державної адміністрації.

   8. Об’єктом Конкурсу є маршрут або кілька маршрутів приміського автобусного сполучення загального користування, які входять до визначеного Організатором Переліку об’єктів конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Верхньодніпровського району Дніпропетровської області, згідно з додатком.

   9. На Конкурс виносяться маршрути із затвердженими паспортами. Розроблення паспортів автобусних маршрутів здійснюється за рахунок перевізників-претендентів.

   10. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських автобусних маршрутах загального користування, має відповідати таким критеріям:

   1) для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованим Міністерством юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766 (із змінами), на приміських маршрутах – автобусів категорій М2 та М3. Клас автобусів на приміських маршрутах – А, В, І, ІІ, ІІІ;

   2) рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту;

   3) на кожному об’єкті Конкурсу перевізник повинен забезпечити роботу транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 року та до 50 відсотків – з 01 січня 2020 року.
   Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. Загальний перелік відповідних вимог встановлюється згідно з порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого Мінінфраструктури.

   11. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюється відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

   12. Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством України.

   13. Для участі у Конкурсі перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню кількість резервних автобусів, яка становить 10 відсотків для автобусів приміського сполучення.

   14. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

   15. У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають цим Умовам, Конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов’язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п’яти років.
   У разі відсутності у перевізників-претендентів автобусів, що відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у Конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті у термін до п’яти років.

   16. Організатор укладає з переможцем Конкурсу договір про перевезення пасажирів на термін від 3 до 5 років, у разі відсутності у переможця конкурсу автотранспортних засобів, що відповідають цим Умовам за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, але відповідають вимогам безпеки, Організатор укладає з ним договір терміном на 1 рік.

   17. До участі в Конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в статті 45 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами).

   Розпорядження № 375.pdf
   Детальніше: http://verhn-rn.dp.gov.ua/OBLADM/vdnepr_rda.nsf/docs/45DF16BA1630B90AC225848700412909?OpenDocument
   Версія для друку Написати листа

  Про цей сайт | Запитання | Адміністратор