www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 30 листопада 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Голова Кам'янської районної державної адміністрації Олег ГАПІЧ провів робочу зустріч з активом Верхньодніпровської об'єднаної територіальної громади
Версія для друку Написати листа

13 травня 2021 року Олег ГАПІЧ відвідав Верхньодніпровську територіальну громаду.

В рамках візиту, у формі відкритого діалогу, було проведено нараду з активом територіальної громади.
В нараді взяли участь: голова Верхньодніпровської міської ради Геннадій ЛЕБІДЬ, депутати обласної ради, депутати Верхньодніпровської міської ради, керівники підприємств, установ, організацій, представники фермерських господарств.


Голова новоствореного району Олег ГАПІЧ повідомив, що народний депутат України Дмитро ЧОРНИЙ прохав повідомити присутніх, що Він готовий тісно співпрацювати з Верхньодніпровською територіальною громадою, та допомагати у створені та реалізації проєктів, що забезпечують життєдіяльність району.
З боку керівництва облдержадміністрації також можна розраховувати на підтримку в даних питаннях.
Кам'янська районна державна адміністрація, на відміну від інших, створена не на базі одного з колишніх районів, а так би мовити «з нуля». Тому сьогодні дуже важливо, в стислі терміни сформувати гарну команду професіоналів, які б змогли налагодити ефективну роботу в різних сферах. І це буде зроблено в найкоротший термін.
Гарною новиною для мешканців Верхньодніпрощини з'явилося те, що управління соціального захисту населення Кам'янської райдержадміністрації буде розташоване у м. Верхньодніпровську. Олег ГАПІЧ повідомив, що прораховується можливість залишити працівників райдержадміністрації на території Верхньодніпровської ОТГ з інших напрямків, для найшвидшого вирішення проблемних питань ОТГ.
Олег ГАПІЧ зазначив, що реформа децентралізації, майже вже реалізована. Що великий обсяг повноважень та відповідальності переданий місцевим органам влади. І в подальшому, якщо райдержадміністраціям будуть надані повноваження щодо певного контролю рішень місцевих рад, то це лише для надання допомоги їм.
Одним з обговорених питань медицини було допомога громадянам пройти випробування, пов'язані з пандемією COVID-19. Так, сьогодні дуже важливо створити належні умови для проходження населенням вакцинації. З боку облдержадміністрації вже ведеться відповідна робота, і в разі підтримки міською радою можливо в максимально стислі терміни провакцинувати всіх охочих на території громади.
Також в ході наради було обговорено важливе для Верхньодніпрощини питання - наповнення бюджету ОТГ. Адже саме від цих показників залежить, чи буде громада спроможною. І саме райдержадміністрації повинні допомагати громадам в цьому питанні. Адже тут важливо тісно співпрацювати всім гілкам влади.
Так потрібно провести роботу спільно з облдержадміністрацією, райдержадміністрацією, міською радою, поліцією та іншими органами влади щодо виявлення самозахвату земель, її використання не за призначенням та виявити тих, хто ухиляється від податків.
Також потрібно активізувати роботу щодо нелегального працевлаштування, надання заробітної плати в «конвертах» і т.і. Послуги та продукція що надаються підприємцями повинні бути якісними та відповідати стандартам, і це буде уважно перевірятися.
Голова Верхньодніпровської міської ради Геннадій ЛЕБІДЬ повідомив, що цього року планується відкрити на території міської ради виробничий цех ПРАТ «Київський картонно-паперовий комбінат», що дасть можливість створити близько 200 робочих місць.
Депутат обласної ради, генеральний директор Приватного акціонерного товариства «Дніпровський крохмалепатоковий комбінат» Володимир МАЙСТРЕНКО повідомив, що комбінат працює над відкриттям нового цеху, що також створить нові робочі місця, та запросив голову райдержадміністрації Олега ГАПІЧА відвідати комбінат.
Присутніми піднімалися питання забезпечення питною водою сільських населених пунктів Верхньодніпрощини, чистки малих рік що протікають на території району, та ремонту автомобільних доріг.
Олег ГАПІЧ пообіцяв особисто відвідати об'єкти Верхньодніпровської територіальної громади та ознайомитися з ситуацією на місці, а за результатами цього вирішити питання на рівні райдержадміністрації, та в разі необхідності відстояти своє бачення щодо їх вирішення на рівні облдержадміністрації та інших органів влади.
Наприкінці наради голова райдержадміністрації ще раз закликав обласних депутатів, керівництво та депутатський корпус Верхньодніпровської міської ради спільно працювати на благо Верхньодніпрощини, та запевнив їх в своїй підтримці при відстоюванні інтересів громади.

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор