www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Відбулася остання, позачергова, 33 сесія Верхньодніпровської районної ради 7 скликання.
Версія для друку Написати листа
19 листопада у стінах Верхньодніпровської районної ради пройшла остання цього скликання, позачергова, тридцять третя сесія депутатів районної ради. Головували: голова районної ради Артем Кравченко та голова РДА Віктор Дришлюк.


На початку пленарного засідання голова районної ради Артем Кравченко оголосив імена переможців районної Педагогічної премії 2020 та привітав їх квітами і сертифікатами на 10 000 грн.


Переможцем в номінації «Педагогічні працівники навчальних закладів та установ освіти» стала Орлова Галина Савеліївна – вчитель географії КЗ «Верхівцевський НВК «СЗШ №1- ДНЗ»», ВІТАЄМО!

Переможцем в номінації «Керівники навчальних закладів освіти» стала Кущова Тетяна Анатоліївна - директор КЗ «Новомиколаївська СЗШ № 1 І-ІІІ ст.», ВІТАЄМО!

На пленарному засіданні були присутні 18 депутатів, які розглянули двадцять вісім питань, серед яких нагальним було: внесення зміни до бюджету на 2020 рік; передача майна громадам району; 15 питань про заключні звіти про виконання і закриття діючих Програм у Верхньодніпровському районі; про затвердження Положення про платні послуги, які надаються КП «Верхньодніпровська ЦРЛ» ВРР» та прейскурант цін на платні послуги, які надаються КП «Верхньодніпровська ЦРЛ» ВРР».

Робота депутатського корпусу була злагодженою і доволі динамічною. Всі вище зазначені питання були розглянуті та проголосовані. Результати поіменного голосування ви можете побачити на сторінці районної ради.

Наприкінці пленарного засідання голова районної ради Артем Кравченко щиро привітав новообраних депутатів із числа діючих депутатів районної ради та побажав їм злагодженої і ефективної роботи в нових радах, а всьому депутатському корпусу районної ради 7 скликання щиро подякував за роки плідної та конструктивної співпраці.

Остання сесія депутатів Верхньодніпровської районної ради 7 скликання завершила свою роботу. Але буде точніше сказати, що це була і остання сесія в цій районній раді, оскільки, у зв’язку із децентралізацією Верхньодніпровський район припинив своє існування і став частиною новоствореного Кам’янського району, перша сесія якого відбудеться на початку грудня і буде базуватися в місті Кам’янське.

Для нас це вже історія!

Організаційний відділ виконавчого апарату Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор