www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 січня 2022 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Відзначення Дня Соборності України
Версія для друку Написати листа

  З нагоди відзначення Дня Соборності України і 101-ї річниці проголошення Акта Злуки, в середу, 22 січня 2020 року, в районі пройшли урочисті заходи.
  Проведення урочистостей відбулося за участю керівництва району, представників трудових колективів підприємств, установ, організацій та депутатів місцевих рад району, громадськості, місцевих активістів та інших.

  З привітальним словом з нагоди Дня Соборності України і 101-ї річниці проголошення Акта Злуки до присутніх на заході звернулися: голова райдержадміністрації Дришлюк В.А., голова районної ради Кравченко А.В.,начальник гуманітарного відділу Верхньодніпровської ОТГ Сєргєєва С.В.


  В своїй промові голова райдержадміністрації Дришлюк В.А. зауважив що наша велика країна складається з кожного з нас, і ми повинні любити своє місто, свій край, і тоді всі ми об’єднаємось в одну цілу Соборну україну.
  Грамотами голів райдержадміністрації та Верхньодніпровської міської ради були відзначені представники волонтерського руху, культури, освіти та учасники АТО.

  Під час заходу присутні дізналися про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який був глибоко історично мотивований і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу.

  Відвідувачами заходу був переглянутий відеоролик про створення незалежної української держави «Україна – соборна й єдина держава… »

  Учасники творчих колективів та художньої самодіяльності подарували присутнім свої найкращі концертні виступи.
  Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто на Сході України поклав своє життя за цілісність і незалежність нашої держави.

  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор