www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 січня 2022 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань управління районною комунальною власністю виконавчого апарату Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа
ОГОЛОШЕННЯ

Верхньодніпровська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань управління районною комунальною власністю виконавчого апарату районної ради.
До участі у конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування (державній службі) не менше 3-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5-ти років, досвід роботи на комп’ютері та знання української мови.
До конкурсної комісії подаються такі документи:
заяву про участь у конкурсі;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
дві фотокартки розміром 4х6;
копії документів про освіту;
копія документа, який посвідчує особу;
копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)
копію трудової книжки;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агенством).
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається конкурсною комісією, яка працює за адресою: м. Верхньодніпровськ, пр. Шевченка,21, тел. 6-04-80. Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.


Голова районної ради А.В.КРАВЧЕНКО

Вимоги.docxВимоги.docxПерелік питань.docxПерелік питань.docxрозпорядження про конкурс.tifрозпорядження про конкурс.tif
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор