www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 січня 2022 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста юрисконсульта юридичного відділу виконавчого апарату Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа
ОГОЛОШЕННЯ

Верхньодніпровська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-юрисконсульта юридичного відділу виконавчого апарату районної ради на період перебування основного працівника у соціальній відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, до дня її фактичного виходу з відпустки.
До участі у конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування (державній службі) не менше 1-го року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3-х років, досвід роботи на комп’ютері та знання української мови.
До конкурсної комісії подаються такі документи:
заяву про участь у конкурсі;
заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
дві фотокартки розміром 4х6;
копії документів про освіту;
копія документа, який посвідчує особу;
копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)
копію трудової книжки;
декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агенством).
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається конкурсною комісією, яка працює за адресою: м. Верхньодніпровськ, пр. Шевченка,21, тел. 6-04-80. Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.


Голова районної ради А.В.КРАВЧЕНКО

розпорядження про конкурс юрисконсульт 1.docxрозпорядження про конкурс юрисконсульт 1.docxрозпорядження про конкурс юрисконсульт 2.docxрозпорядження про конкурс юрисконсульт 2.docxрозпорядження про конкурс юрисконсульт 4.docxрозпорядження про конкурс юрисконсульт 4.docx
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор