www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 січня 2022 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровська районна рада оголошує конкурс на посаду: Директор Комунального некомерційного підприємства «Верхньодніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньодніпровської районної ради».
Версія для друку Написати листа
ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Верхньодніпровська районна рада оголошує конкурс на посаду: Директор Комунального некомерційного підприємства «Верхньодніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньодніпровської районної ради».
Конкурс проводиться на підставі: статей 52-54, 78 Господарського кодексу України, 170-173 Цивільного кодексу України, статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094, Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 792, Рішення Верхньодніпровської районної ради від 21 листопада 2019 року № 558-25/VII «Про проведення конкурсу на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Верхньодніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньодніпровської районної ради» та затвердження складу конкурсної комісії».
Найменування закладу: Комунальне некомерційне підприємство «Верхньодніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньодніпровської районної ради», код ЄДРПОУ 37677106.
Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу: 51600, Дніпропетровська область, Верхньодніпровський район, місто Верхньодніпровськ, вулиця Гагаріна, будинок 16.
Основні напрями діяльності закладу: забезпечення населення доступною, своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою; забезпечення керованості та безперервності медичної допомоги.
Статут закладу: затверджений Рішенням Верхньодніпровської районної ради від 11 вересня 2019 року № 527-23/VII.
Структура закладу:
- Адміністративно-управлінський відділ.
- Допоміжні підрозділи, у тому числі господарські.
- Лікувально-профілактичні підрозділи (амбулаторії, які можуть включати фельдшерсько-акушерські пункти, фельдшерські пункти, медичні пункти) серед яких:
Верхньодніпровська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини № 1;
Верхньодніпровська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини № 2;
Верхівцевська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини;
Дніпровська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини;
Новомиколаївська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини;
Пушкарівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини;
Водянська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини;
Бородаївська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини;
Боровківська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини;
Дмитрівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини;
Мишуринрізька амбулаторія загальної практики – сімейної медицини;
Чкалівський фельдшерський пункт;
Вільнохутірський фельдшерський пункт;
Правобережнянський фельдшерський пункт;
Дніпровокам`янський фельдшерський пункт;
Івашківський фельдшерський пункт;
Першотравенський фельдшерський пункт;
Новогригорівський фельдшерський пункт;
Зарічанський фельдшерський пункт;
Домотканський фельдшерський пункт;
Бородаївсько – Хутірський фельдшерський пункт;
Ганнівський фельдшерський пункт;
Заполичанський фельдшерський пункт;
Андріївський фельдшерський пункт;
Широківський фельдшерський пункт;
Любомирівський фельдшерський пункт;
Малоолександрівський фельдшерський пункт;
Полівський фельдшерський пункт;
Петрівський фельдшерський пункт.
Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності закладу: орієнтовно близько 23000000 грн на рік. (виходячи з середнього розміру на період 2019 року).
Дата початку приймання документів для участі у конкурсі: 02.12.2019 року.
Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: 02.01.2020 року.
Адреса приймання документів для участі у конкурсі: Верхньодніпровська районна рада, 51600, Дніпропетровська область, Верхньодніпровський район, місто Верхньодніпровськ, проспект Шевченка, будинок 21.
Номер телефону: (05658) 6-04-80, 6-00-44.
Адреса електронної пошти для довідок: vdn.rada@ukr.net
Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі: Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:
1) копію паспорта громадянина України;
2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;
3) резюме у довільній формі;
4) автобіографію (у випадках, визначених законодавством);
5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;
7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;
8) довідку МВС про відсутність судимості;
9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;
10) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;
11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;
12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).
Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді. Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші). Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
Вимоги до претендента: вища освіта II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань "Управління та адміністрування" або "Публічне управління та адміністрування", або "Право", або "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки", або "Охорона здоров'я" та спеціалізацією "Організація і управління охороною здоров'я". Стаж роботи на керівних посадах - 5 років.
Вимоги до конкурсної пропозиції: Конкурсна пропозиція подається обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі. Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:
- план реформування закладу протягом одного року;
- заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з - поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
- пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;
- пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.
Умови оплати праці керівника закладу: Умови оплати праці керівника визначаються за згодою сторін та не можуть бути меншими, ніж передбачено законодавством. Керівнику нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з установлених:
- посадового окладу в розмірі, встановленому законодавством, і фактично відпрацьованого часу;
- премії, надбавок, гарантійних і компенсаційних виплат, передбачених законодавством. Розмір премії встановлюється відповідно до положення про преміювання за погодженням з органом управління майном. Преміювання керівника, встановлення йому надбавок і доплат до посадового окладу, надання матеріальної допомоги здійснюються за рішенням органу управління майном у разі відсутності заборгованості із заробітної плати працівникам підприємства, за спожиті комунальні послуги та з платежів до державного і місцевих бюджетів у межах затвердженого фонду оплати праці. У разі неналежного виконання умов цього контракту розмір надбавок, доплат і матеріальної допомоги зменшується або вони не виплачуються.
Істотні умови контракту: Контракт укладається строком на п’ять років за Типовою формою контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, що діє в організаційно-правовій формі казенного або комунального некомерційного підприємства, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 792.
Дата проведення конкурсу: 20.01.2020 року о 15 год. 00 хв.
Місце проведення конкурсу: Верхньодніпровська районна рада, 51600, Дніпропетровська область, Верхньодніпровський район, місто Верхньодніпровськ, проспект Шевченка, будинок 21.

ДОДАТКИ:
ogoloshennya_konkurs.rarogoloshennya_konkurs.rar
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор