www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Служба зайнятості надає послуги в режимі он-лайн
Версія для друку Написати листа
Додаток

Служба зайнятості надає послуги в режимі он-лайн


Верхньодніпровська районна філія ДОЦЗ в умовах карантину продовжує роботу з роботодавцями засобами електронного зв’язку. Зважаючи на нові виклики, ситуація на підприємствах району змінюється ледве не щодня. Вкрай необхідно постійно моніторити економічний стан ринкоутворюючих підприємств задля запобігання ризиків погіршення ситуації на ринку праці та збільшення рівня безробіття в районі.
Так, 15 квітня 2020 року за допомогою скайп-зв’язку було проведене опитування 6 ринкоутворюючих підприємств району. На сьогодні 5 підприємств працюють в штатному режимі повної зайнятості, скорочення робочих місць не передбачається. Одне підприємство фактично знаходиться в режимі простою, працівники на час карантину знаходяться у відпустках.
Всі роботодавці ознайомлені з ст. 47-1. Допомога по частковому безробіттю на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України.
На прохання представників кадрових служб була надана інформація щодо порядку реєстрації та виплати допомоги по безробіттю при зверненні в службу зайнятості. Також були обговорені питання можливості проведення робіт тимчасового характеру, надана консультація щодо користування електронними сервісами Державної служби зайнятості.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор