www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 січня 2022 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровське ВП повідомляє!
Версія для друку Написати листа
Верхньодніпровське ВП повідомляє!

На виконання постанови постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 р. № 211. З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р. Уряд установив з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України карантин. У зв’язку з вищевикладеним 17.03.2020 року було прийнято ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення ы поширення корона вірусної хвороби (COVID – 19» де вказано, що за порушення правил карантину передбачено кримінальну та адміністративну відповідальність


  - Стаття 44-3. КУпАП Порушення правил щодо карантину людей

   Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами,

  - тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  - Стаття 325 ККУ Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням

  - 1. Порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань, -

  - карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

  - 2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, -

  - караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.


   Стаття 173-1. Поширювання неправдивих чуток

   - Поширювання неправдивих чуток, що можуть викликати паніку серед населення або порушення громадського порядку,

   - тягне за собою накладення штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти процентів заробітку.

   Стаття 259. Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності

   1. Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, карається позбавленням волі на строк від двох до шести років.

   2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки або вчинене повторно, карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

У зв’язку з різким збільшенням випадків розповсюдження різноманітних чуток та неправдивої інформації та із введенням у державі режиму карантину просимо вас критично ставитися до таких чуток. Міністерство внутрішніх справ України просить громадян використовувати лише офіційні повідомлення органів влади щодо карантину в країні. На нашу думку , ті, хто розповсюджує фейки в таких умовах, мають на меті поширення паніки та дестабілізацію ситуації.

Шановні громадяни дотримуйтесь правил карантину та заходів безпеки, бережіть себе та своїх рідних.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор