www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Відбулася чергова двадцять п’ята сесія районної ради VIІ скликання.
Версія для друку Написати листа
21 листопада у стінах районної ради пройшла чергова двадцять п’ята сесія районної ради. Головував Артем Вадимович Кравченко. У пленарному засідання взяли участь в.о. голови РДА Шуть В.В., керівники бюджетних установ, голови тер громад, начальник Верхньодніпровського відділу Жовтоводської місцевої прокуратури Шевченко В.О..


На пленарному засіданні були присутні 26 депутатів, які розглянули 27 питань, серед яких нагальними були: внесення зміни до бюджету на 2019 рік; передача майна громадам району; надання короткострокової оренди нерухомого майна ТОВ «Сімейна клініка «МЕДЕКСПЕРТ+» на 2020 рік; припинення трудових відносин з в.о. начальника ВО «ЖКГ» Любкою М.В., проведення конкурсу на посаду директора КНП «Верхньодніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги» ВРР» та затвердження складу конкурсної комісії; списання житлового фонду міста Верхньодніпровськ з балансу КП «Житловик», надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району об’єкту «Будівництво амбулаторії на 3-4 лікаря без житла за адресою: Дніпропетровська область, Верхньодніпровський район, с.Пушкарівка, вул. Ілляшевської 22-в», клопотання перед Дніпропетровською обласною радою та Верховною Радою України щодо впорядкування назви Мишуринрізької сільської ради та інші.Сесію розпочали звітом керівника Жовтоводської місцевої прокуратури Геника В.М. про роботу прокуратури за останні 6 місяців. Геннику В.М. депутатами були задані ряд питань, на які він надав вичерпну інформацію або ж взяв на замітку для розгляду. Другим питанням було розглянуто доопрацьоване звернення депутатів районної ради до Президента України щодо подовження мораторію на продаж землі, яке озвучила депутат Прохоренко Г.А.. 24-ма голосами «ЗА» та 2 – «утрималися» рішення було підтримано. Також, голосуванням, депутатський корпус зняв з контролю рішення районної ради щодо ряду Програм райдержадміністрації, а саме: «Програму підтримки вищої освіти у Верхньодніпровському районі на 2017-2019 роки» та «Програму підтримки та розвитку лісового господарства у Верхньодніпровському районі на 2017-2021 роки» у зв’язку із недостатністю фінансування.Питання про надання короткострокової оренди нерухомого майна ТОВ «Сімейна клініка «МЕДЕКСПЕРТ+» на 2020 рік викликало шквал емоцій у депутатського корпусу та запрошених керівників державної та приватної установ. Рішенням у 12 голосів «Утрималися» питання було відправлене на доопрацювання постійною комісією районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв'язку, розвитку підприємництва, комунальної власності, житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування населення.

На завершення відбулося голосування по обранню заступника голови районної ради. Нажаль за відсутністю необхідної кількості голосів рішення не було прийнято і заступника не обрано.


Робота депутатського корпусу була злагодженою і доволі динамічною. Всі вище зазначені питання були розглянуті та проголосовані. Результати голосування ви можете побачити на сторінці поіменного голосування районної ради.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор