www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Прес-реліз «СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПУСКАЄ СУЧАСНИЙ ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ»
Версія для друку Написати листа  У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).
  «Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.
  Новий сервіс дозволить:
  - розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;
  - отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;
  - навчитися складати резюме сучасного формату;
  - підготуватися до співбесіди з роботодавцем;
  - обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
  «Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби завдання - знайти достойну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві», - підкреслила О. Макогон.
  На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відеоформаті.
  Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей.

  Довідково.
  Освітній портал ДСЗ розроблено на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Указу Президента України №837/2019.
За більш детальною інформацією звертайтесь
до Державного центру зайнятості
289-40-79
20@es.dcz.gov.ua
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор