www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Версія для друку Написати листа

    З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Верхньодніпровському Будинку культури зібралися представники Верхньодніпровської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану.
    З цією датою їх привітав голова райдержадміністрації Дришлюк В.А.
    Він засвідчив свою шану та повагу воїнам-інтернаціоналістам, а також побажав всім присутнім мирного неба, та щоб війна в Україні якомога скоріше завершилась перемогою, а за межами країни нашим солдатам не доводилося воювати.
    До привітань приєдналися голова районної ради Кравченко А.В., заступник Верхньодніпровського міського голови Лихолат Р.А., після чого було вручено грамоти воїнам-інтернаціоналістам.
    Також в цей день керівник апарату райдержадміністрації Рябов С.В. та начальник відділу житлово-комунального господарства Верхньодніпровської міської ради Голик С.Г. за участі активу Верхньодніпровської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, а також вшанували загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання.

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор