www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Результати конкурсного відбору на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Верхньодніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньодніпровської районної ради».
Версія для друку Написати листа
Днями відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Верхньодніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньодніпровської районної ради». Подано було дві заяви із конкурсними пропозиціями, що містили в собі проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому мали передбачатися:

- план реформування закладу протягом одного року;

- заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з - поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

- пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

- пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.


Пакети документів розглянуті членами комісії. Претенденти презентували свої проекти. Проведено співбесіди з претендентами.


За результатами обговорення членами комісії: Грабовим А.І. , голова комісії, Кадуком В.К., секретар комісії, Ніколаєвим В.І. , Орловим Ю.Г., Шинкаренко О.І. було рекомендовано голові районної ради Кравченку А.В. винести на наступну сесію проект рішення про призначення Соколової І.А. директором Комунального некомерційного підприємства «Верхньодніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Верхньодніпровської районної ради» та заключити з нею контракт терміном на п’ять років.

Відеозвіт конкурсу можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/tuqRfrdJ4uo

Організаційний відділ районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор