www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Нарада з питання утримання доріг загального та місцевого значення в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр. на території Верхньодніпровського району.
Версія для друку Написати листа
12 листопада відбулася оперативна робоча нарада представників райдержадміністрації, районної ради, правоохоронних органів та ДСНС, а також представників відповідальних підрядних підприємств за утримання доріг з питання утримання доріг загального та місцевого значення в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр. на території Верхньодніпровського району.

Під час наради розглядалися питання стану готовності відповідальних підрядних підприємств за утримання доріг до осінньо-зимового періоду 2019/2020 року; порядок забезпечення проїзду протягом осінньо – зимового періоду на дорогах державного значення, порядок визначення місць відстою транспортних засобів та їх обладнання; порядок забезпечення проїзду протягом осінньо – зимового періоду на дорогах місцевого значення; порядок залучення особового складу, техніки, матеріально – технічних засобів ТОВ «Автомагістраль-Південь», Філії «П’ятихатський райавтодор» та ТОВ «Будінвест інжиніринг» щодо забезпечення експлуатаційного утримання доріг протягом осінньо – зимового періоду; організація взаємодії районної державної адміністрації, місцевих органів самоврядування, дорожніх служб та сил цивільного захисту щодо організації робіт з реагування на можливі надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах загального користування.


Повідомляємо, що дороги державного значення Н-08 та місцевого значення Верхньодніпровського району в осінньо-зимовий період 2019/2020 року обслуговують:

Дороги державного значення ( замовник Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області) обслуговують:

* ТОВ «Автомагістраль-Південь» та Філії «П’ятихатський райавтодор»;


Дороги місцевого значення ( замовник облдержадміністрація) обслуговує:

* ТОВ «Будінвест інжиніринг».


На даний час за замовленням Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області йдуться роботи з ямкового ремонту траси ( в межах виділених коштів) по підготовці дороги державного значення Н-08 до осінньо-зимового періоду підприємствами ТОВ «Автомагістраль-Південь», Філії «П’ятихатський райавтодор», які нещодавно виграли тендер на обслуговування цих доріг.

Організаційний відділ районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор