www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Відбулася чергова двадцять третя сесія районної ради VIІ скликання.
Версія для друку Написати листа
18 вересня у стінах районної ради пройшла чергова, двадцять третя сесія районної ради. Головували голова районної ради А.В.Кравченко, заступник голови районної ради С.В.Якименко та в.о. голови РДА Шуть В.В..


На пленарному засіданні були присутні 31 депутат, які розглянули 20 питань, серед яких: зміни до бюджету на 2019 рік, питання по школам і ФАПам в районі, передача майна ОТГ, погодження заяви про оцінку впливів на навколишнє середовище (ОВНС) проектної документації філії «ВГМК» АТ «ОГХК» на об’єкт: «Заміна дюкерів водопроводу річкової води від насосної станції 1-го підйому» прокладених по дну р. Домоткань в с. Чонгарівка, на території Пушкарівської сільської ради Верхньодніпровського району Дніпропетровської області», про виключення Мотронівського фельдшерського пункту з структури КНП «ВЦПМСД» ВРР», про безоплатну передачу КЗ та індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад Верхньодніпровського району у комунальну власність Дмитрівської територіальної громади, про встановлення тарифів на послуги з електричного опалення для КП «Житловик», про припинення діяльності КП «Редакція газети «Придніпровський край» шляхом ліквідації, а також два питання про дострокове припинення повноважень голови та заступника районної ради.


Робота депутатського корпусу була злагодженою і доволі динамічною. Всі вище зазначені питання були розглянуті та проголосовані. Результати голосування ви можете побачити на сторінці районної ради.

Голосування по двом останнім питанням зайняло більше часу, але ж підготовка і прийняття рішення по цим питанням теж були надважливими. Створення комісії, підготовка протоколів, бланків голосування і сама процедура голосування відбулися в спокійній і робочій атмосфері.
Результати голосування:

П. 19 - Про дострокове припинення повноважень голови районної ради : За – 11, Проти - 20.

П.20 - Про дострокове припинення повноважень заступника голови районної ради: За – 19, Проти – 11.

Рішенням 23 сесії районної ради повноваження заступника голови районної ради Якименка С.В. припинено.

Наприкінці сесії голова районної ради виніс пропозицію щодо обрання нового заступника і запропонував Сергеєву С.В., кандидатуру якої й виніс на голосування.

Результати голосування:

П. 21 - Про обрання заступника голови районної ради : За – 17, Проти - 13. Рішення не прийнято.

Організаційний відділ виконавчого аппарату Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор