www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 січня 2022 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
В День усиновлення район відвідала заступник голови облдержадміністрації Ірина Грицай.
Версія для друку Написати листа
Щороку 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. В цей день вітають всіх усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів, які прийняли в свої родини на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

    30 вересня 2020 року заступником голови Дніпропетровської облдержадміністрації Грицай І.О., начальником служби у справах дітей Дніпропетровської облдержадміністрації Візиром В.М., в.о. голови Верхньодніпровської райдержадміністрації Полішко Н.П., керівником апарату Верхньодніпровської райдержадміністрації Рябовим С.В. та начальником служби у справах дітей Верхньодніпровської райдержадміністрації Богун М.В. був відвіданий дитячий будинок сімейного типу Перекопського Сергія Вікторовича та Перекопської Лариси Вікторівни.
    Дитячий будинок сімейного типу Перекопських створений в 2012 році та має на вихованні 10 дітей (2 рідних (з них 1 усиновлена), 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування). Батьки-вихователі підтримують комфортний психологічний мікроклімат в родині. Між вихованцями налагоджено дружній контакт, вони разом проводять багато часу, грають, спілкуються, виконують щоденні справи. В родині панує гарна сімейна атмосфера, діти активні, веселі, товариські. Батьки-вихователі постійно захищають права своїх вихованців та в повній мірі виконують свої батьківські обов’язки.
    Гостями були вручені дітям подарунки у вигляді ковдр з подушками та солодощі. Діти зраділи гостям та підготували невеличку концертну програму.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор