www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 25 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста загального відділу виконавчого апарату Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа
Додаток 2

до розпорядження
голови районної ради

ОГОЛОШЕННЯ
  Верхньодніпровська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста загального відділу виконавчого апарату районної ради.
  До участі у конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста). Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування (державній службі) не менше 1-го року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2-х років, досвід роботи на комп’ютері та знання української мови.
  До конкурсної комісії подаються такі документи:
   § заяву про участь у конкурсі;
   § заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
   § дві фотокартки розміром 4х6;
   § копії документів про освіту;
   § копія документа, який посвідчує особу;
   § копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
   § копію трудової книжки;
   § декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агенством).
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається конкурсною комісією, яка працює за адресою: м. Верхньодніпровськ, пр. Шевченка,21, тел. 6-04-80. Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

  Голова районної ради А.В.КРАВЧЕНКО

  Додаток 1.docxДодаток 1.docxДодаток 3.docxДодаток 3.docxРозпорядження про вакант посаду ЗВ.docxРозпорядження про вакант посаду ЗВ.docx
  Версія для друку Написати листа

  Про цей сайт | Запитання | Адміністратор