www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
«Долоні любові» благодійність для нуждених Новомиколаївки Верхньодніпровського району
Версія для друку Написати листа
З нагоди святкування 500-річча Реформації християни віри евангельської смт.Новомиколаївка провели акцію "Долоні любові". Що це за акція нам розповів пастор Церкви «Горлиця» Андрій Безценний, один із священників Духовної ради району: "Життя – це найцінніше і найдорожче, що має кожна людина, яка живе н землі. У книзі Йова говориться: «Шкіра за шкіру, а за своє життя віддасть чоловік усе, що має.» (Йова 2:4). Та на жаль, не у всіх людей життя сповнене сенсу, радості та любові. Багато людей поряд з нами потребують нашої уваги та допомоги. Тож сам Господь Ісус вчить нас любити ближнього, як самого себе.

Зусиллями молоді та дорослих християн церкви «Горлиця» було проведено акцію «Долоні любові» з нагоди святкування 500-річча Реформації. Віруючі селища Новомиколаївка відвідали жителів селища, які мають інвалідність, лежачих хворих, які мають потребу в памперсах та одноразових пелюшках. Цим людям було надано благодійну допомогу у вигляді памперсів для дорослих, спілкування та молитви благословення. Такі, на перший погляд, не дуже цінні речі, але для цих людей це велика підтримка і благословення.
Тому, друзі, будемо вдячні Богові за наше життя за те, що ми ходимо і бачимо. І не будемо забувати про знедолених, які поряд з нами. Нехай Господь усіх рясно благословить.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор