Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
ШАХОВО-ШАШКОВІ ЗМАГАННЯ ДО ДНЯ МОЛОДІ ТА ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ У ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКУ
Версія для друку Написати листа
Шахово-шашкові змагання провели у районному шахово-шашковому клубі при Верхньодніпровському ПДЮТ.

25 червня, у неділю в 11 ранку розпочався дитячий шаховий турнір, в якому прийняли участь 8 юних спортсменів. Змагання, що проводилися за коловою системою були досить напруженими. Жоден з юних шахістів не зміг уникнути втрат. Фінішували змагання перемогою учня Пушкарівської СЗШ Олександра Короти з результатом 6,5 очка із 7 можливих. У двох шахістів виявилося по 5 очок – Романа Лилика (Верхньодніпровська СЗШ №2) та у Валентина Гаркуша (Верхньодніпровська СЗШ №5). Завдяки додатковим показникам ІІ місце посів Валентина Гаркуша, ІІІ місце у Романа Лилика.
О 14:00 стартував святковий шашковий турнір серед дітей шкільного та дошкільного віку. У змаганнях з шашок прийняли участь 7 юних спортсменів, які у одноколовому турнірі виявили сильнішого. Ним виявився учень СЗШ №5 райцентру Валентин Гаркуша з результатом 4.5 очок з 6 можливих. Друге місце із 4 очками посів Олександр Корота. На ІІІ місце претендували одразу троє юних шахістів, у яких було по 3,5 очки. Підрахунок коефіцієнтів дав такі результати: ІІІ місце — Денис Гриценко, 4-5 місця розділили Владислав Мірошніченко і Максим Санніков ( усі троє учні Верхньодніповської СЗШ №5).
По закінченню змагань грамотами та призами були нагороджені переможці та призери. Окрім того, Єфрем Степанов з дитячого садка №8, як наймолодший учасник змагань, отримав приємний подарунок.

У середу, 28 червня, відбулися святкові змагання серед дорослих, у яких змогли взяти участь і деякі школярі. У клубі в 11 годині ранку стартував шаховий турнір, що зібрав 9 спортсменів. Змагання пройшли за швейцарською системою у 5 турів. Впевнену перемогу отримав Олег Степанковський (5 очок із 5 можливих), 2 місце – Богдан Дем`яненко (із результатом 4 очки). Троє шахістів фінішували із однаковим очковим багажем – 3 очки. За додатковими показниками 3 місце посів Віктор Сень, 4 місце – Леонід Задіранов, 5 місце – Віталій Романовський.
О 14:00 стартував турнір із шашок. Як і в шахах, в ньому на рівні з дорослими змагалися школярі О.Корота та В.Гаркуша. турнір пройшов за коловою системою, в якому змагалися 8 шашистів.
Неперевершений результат і впевнену гру показав Віталій Романовський ( 7 очок з 7 можливих), 2 місце – Леонід Задіранов (5,5 очка), 3 місце – Олег Степанковський (5 очок).
Переможці та призери були нагороджені грамотами та призами. Особливі призи отримали: Альберт Науменко (найстарший шахіст), Валентин Гаркуша (наймолодший шахіст і шашист), Володимир Лобащук (найстарший шашист).

Найближчі змагання інтелектуалів за шахово-шашковими дошками відбудуться 30 липня, неділю, з 11:00 години ранку.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами О.Степанковським