www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
МОЛОДЬ ВЕРХНЬОДНІПРОВЩИНИ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ.
Версія для друку Написати листа
Саме під таким девізом 8 листопада відбулася вистава у РБК. Постановка вистави відбулась завдяки театру «Дивосвіт», керівником якого є Олександра Григорівна Черевко.


Театр існує давно, але самі актори постійно змінюються, тому це був дебют для них. В такому жанрі ще не було жодної постановки.

Актори досить гарно вжилися в ролі, тому від того, що відбувалося на сцені захоплювало дух. Вражаюче та водночас боляче було дивитися на кадри відео супроводу, бо на жаль дуже багато людей, особливо молоді, страждає від наркоманії. Жертвою може стати кожен: діти, чиї батьки не цікавляться життям та інтересами своїх дітей; молодь, яку не розуміють та насміхаються; молоді матері, які будучи інфікованими народжують дітей і ці діти потім не мають шансу на нормальне життя; цей список можна продовжувати довго... Це добре продемонстрували актори, які грали жертв.
Криворотенко Алла, одна із виконавців, розповіла нам про те, як їй та її колегам по сцені вдалося так гарно передати образи жертв наркоманії та інших персонажів: «Насправді це було важко. Майже всі актори ледь стримували сльози під час вистави. Нам було дуже сумно навіть від думки про те, що наркоманія поглинає життя одне за одним, не жаліє нікого. Але я думаю, нам вдалося показати людям наскільки страшна ця хвороба і до чого вона призводить».
Атмосфера сцени передавала в зал напругу та біль, яка була у героїв вистави. Глядачі разом з акторами переживали та проживали життя персонажів. Досить цікавим був суд над «Наркоманією».
В залі було багато молоді, які дуже уважно дивилися та відчували всю трагічність хвороби та всіх її наслідків.

На виставу також завітав заступник голови районної ради, С.В. Якименко. Після вистави він подякував керівнику та акторам театру за те, що вони підняли таку нагальну тему для суспільства, як «наркоманія», чим змусили присутніх задуматися над проблемою і над тим, як з нею боротися. Також він пообіцяв всебічну підтримку молодіжному театру, бо вважає, що саме така активна молодь може донести своїм одноліткам як правильно потрібно розвиватись: «Ми маємо підтримувати молодь, адже за нею майбутнє міста, ОТГ, України.»
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор