www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Уроки патріотичного виховання та християнської етики в районних школах.
Версія для друку Написати листа
ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДИТИНСТВА

На цьому тижні було проведено два уроки морально-патріотичного виховання та християнської етики.
Цього разу завітали до учнів Першотравянської школи та Верховцевського НВК.

Голова районної ради Артем Вадимович Кравченко та депутат обласної ради Геннадій Олександрович Войтов разом з керівником реабілітаційного центру для нарко- та алко- залежних Віталієм Кучером розповідали дітям про любов до Батьківщини і про найвищий прояв патріотизму — жертву Ісуса Христа на хресті, що Він віддав Своє життя за гріхи кожного і тепер із року в рік ми святкуємо Його Воскресіння — свято Великодня. А Божа милість та любов до кожної людини обновлюється щодня, адже вони є безмежними.
Діти уважно слухали все, що їм розповідалось. А гості знайомились та спілкувались з кожною дитиною особисто, нагадуючи, що їх життя є особливим і, що вони мають великий потенціал змінювати нашу країну на краще.
Потім кожному учню вручались подарунки „Добрий самарянин“, зібрані з любов’ю чуйними родинами з Америки від благодійної організації «Можливість» та капеланів району. Словами не описати той радості, щирих посмішок кожного хлопчика та дівчинки, коли вони, відкриваючи пакуночок, знаходили там багато цікавих речей: іграшки, солодощі, одяг, прикраси, спортивний інвентар, привітальні листи і навіть валюту.

Ця чудова програма вже подарувала радість не в одне дитяче українське серце, адже існує більше 10 років.

Організаційний відділ аппарату верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор