www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 28 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Педагогічна премія Верхньодніпровської районної ради 2018 року
Версія для друку Написати листа
У 2017 році районна рада VII скликання започаткувала педагогічну премію, як районну відзнаку кращих педагогічних працівників і керівників загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів Верхньодніпровського району.

25 вересня відбулося засідання конкурсної комісії щодо присудження Верхньодніпровської районної педагогічної премії.

Розглядалися кандидатури на присудження педагогічної премії в категоріях: педагогічні працівники навчальних закладів та установ освіти; керівники навчальних закладів та установ освіти. Висунення кандидатур педагогічних працівників на відзначення Премією проводилося трудовими колективами навчальних закладів та установ освіти за місцем роботи особи, яку представляють до нагородження, за підсумками навчального року, за погодженням з профспілковими комітетами навчальних закладів та відділом освіти райдержадміністрації, із забезпеченням широкої гласності і відкритості. Висунення кандидатур керівників навчальних закладів та педагогічних працівників відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації на відзначення Премією проводилось відділом освіти райдержадміністрації за підсумками навчального року, за погодженням з президією Верхньодніпровського районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, із забезпеченням широкої гласності і відкритості.

Розмір Премії складає 5,0 тис. грн. у кожній номінації і фінансується вона виключно за рахунок бюджетних коштів. Тож, розгляд кандидатур був скрупульозним, виваженим, об’єктивним та безкомпромісним.

Претенденти на нагородження Верхньодніпровською районною педагогічною премією у номінації «Керівник навчального закладу»:

1.Роговська Ольга Володимирівна, директор КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.»;

2.Ляшенко Андрій Хомич, директор КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.»;

3. Воронцова Людмила Федорівна, директор КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ»;

4. Голтвянський Олег Григорович, директор КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.»;

5. Аністратенко Наталія Станіславівна, директор КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.».

Претенденти на нагородження Верхньодніпровською районною педагогічною премією у номінації «Педагогічний працівник навчального закладу»:

1. Палій Вікторія Миколаївна, вчитель української мови та літератури КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ»;

2. Красота Ольга Сергіївна, вчитель української мови та літератури КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №1 І-ІІІ ст.»;

Хто отримає педагогічну премію працівники освітянської галузі дізнаються на святковому концерті присвяченому Дню вчителя та працівників освіти в РБК.

Апарат Верхньодніпровської районної ради


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор