www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Святкування Дня працівників соціальної сфери у Верхньодніпровському районі
Версія для друку Написати листа
У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. 
3 листопада в районному Будинку культури відбулись урочистості до Дня працівника соціальної сфери України за участю голови РДА Ковальчука О.Б, в.о.голови районої ради Якименка С.В.. У своєму привітальному слові вони привітали всіх працівників соціальної сфери з професійним святом, подякували за їх невтомну працю та щиру душу, що завжди приходить на допомогу всім хто до них звертається. Сергій Васильович Якименко від імені всього депутатського корпусу району побажав працівникам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії. 


На урочистих зборах було вручено грамоти та подяки працівникам соціальних служб та закладів. За сумлінну працю, відповідальне ставлення до своїх професійних обов’язків, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної соціальної політики України та з нагоди святкування професійного свята – Дня працівника соціальної сфери спільною Грамотами районної ради та райдержадміністрації нагороджено Заславську Л.О., головного бухгалтера ВД ФССНВ, Кізогян Г.А., директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Конюхову М.В., начальника бюджетно-фінансового відділу ПФ, Муху І.Ю., провідного фахівця ЦЗ, Попову Т.І., молодшу медичну сестру КЗ «Верхньодніпровський дитячий будинок-інтернат №1», Тринитко К.В., головного спеціаліста РДА, Шкутяк С.М., головного бухгалтера Верхньодніпровської міжрайонної ВД ФССВП, Дзюбенко Н.У., сестра господиня КЗ «Верхівцевський психоневрологічний інтернат». 
Святковий концерт для працівників підготував колектив РБК. Дивіться фото-звіт зі свята. 
Фото Овчаренко І.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор