www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Засідання робочої групи щодо визначення пріоритетності інвестиційних проектів у сфері житлово-комунального господарства та інфраструктури
Версія для друку Написати листа
31 серпня 2016 року в малій залі Верхньодніпровської райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи щодо визначення пріоритетності інвестиційних проектів у сфері житлово-комунального господарства та інфраструктури.

  На робочій групі були присутні – Ковальчук О.Б. голова райдержадміністрації,голова комісії, та члени робочої групи: Шуть В.В., Пузіно С.І., Кіріченко Л.О., Дришлюк В.А., Овчаренко І.В., Патявіна В.В., Поліщюк С.О., Фірсова О.В.

  Обговорювали питання визначення пріоритетності проектів, які претендують на фінансування за рахунок коштів обласного бюджету.

  Після обговорення вищезазначеного питання та враховуючи всі вимоги згідно з дорученням виконуючого обов'язки голови ОДА від 18 серпня 2016 року № 07-67/0/35-16 «Про визначення пріоритетів інвестиційних проектів к сфері житлово-комунального господарства та інфраструктури», беручи до уваги побажання членів групи та терміни надання пропозицій, робоча група вирішила:

  1. Доповнити запропонований перелік інвестиційних проектів, що пропонується до фінансування за рахунок коштів обласного бюджету по Верхньодніпровському району трьома об'єктами:
  2. Відкоригований перелік надати до 01 вересня 2016 року департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ОДА;
  3. Рекомендувати головам районної та міської ради вирішити питання щодо прийняття на баланс наступних об'єктів:

  3.1.гуртожиток машинобудівного заводу за адресою Дедишка, 28:
  3.2.колишня будівля УПК по вул. Дедишка.
  3.3. недобудований житловий будинок із вбудовано-прибудованим офісно торговим приміщенням в м. Верхньодніпровськ вул. Театральна 11.
  4.Рекомендувати міському голові Верхівцевської територіальної громади доопрацювати проект «Реконструкція водогонів м. Верхівцеве (водопостачання північної сторони) з метою реалізації його в 2017 році.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор