www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
ВЕЧІР ПАМ'ЯТІ ЄВГЕНА РИБАСА «Я візьму з собою трохи ранку...»
Версія для друку Написати листа
На днях виповнилася 10-а річниця з дня трагічної смерті нашого земляка, поета Євгена Олександровича Рибаса – Члена національної спілки журналістів України, члену регіональної спілки письменників Придніпров’я, члена Міжнародного товариства Спілки письменників.

На пам’ятний вечір Євгена Рибаса, організований районною бібліотекою та родиною поета, зібрались знайому та друзі Євгена Олександровича, шанувальники його творчості, школярі. Зі словами вдячності за збереження пам’яті та творчої спадщини поета до присутніх звернувся Сергій Васильович Якименко, заступник голови районної ради, та подарував квіти вдові митця.

Зустріч із творчістю цікавого і багатогранного поета, у якого кожне слово звучить як пісня пройшла на високому рівні. Із екрану для присутніх лунали рядки безсмертних віршів Євгена Олександровича в авторському виконанні та декламації друзів і соратників по авторському цеху: О.А. Тимчишиної, Т.О.Мухи, Л.Л.Ніти, Ірини Мусіяк, Л.П.Гудової та інших.
Глядачі мали змогу доторкнутися до нього душею, поринути у дивний світ глибоких роздумів і почуттів Євгена Рибаса. Адже, його твори - це поезія довіку закоханої душі, любові до жінки; його світла поезія розчулено торкається струн душі читачів. На сторінках кінострічки ті, хто були знайомі з поетом згадували його активну життєву позицію, бо він завжди переймався долею країни, долею народу та вірив, що будемо жити краще і це знайшло своє відображення у багатьох його віршах.
Передчасно пішов з життя поет. Його скроні, як і його останні вірші, були зрілими і повними енергії та життя. Людина полум’яного темпераменту, творчого шаленства, він згорів дочасно, упав на півшляху, полишивши нам золоті розсипи своїх поезій, нев’янучу красу своїх пісень.
Тож згадаємо в ці дні талановитого земляка, його творчість завдяки кадрам хроніки, яку підготувала районна бібліотека.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор