www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Поїздка Верхньодніпровських козачат до міста Одеси.
Версія для друку Написати листа
Поїздка Верхньодніпровських козачат до міста Одеси.

В цьому році почала діяти нова стратегія патріотичного виховання. Час диктує нові вимоги. Педагогічний колектив Верхньодніпровського навчально-реабілітаційного центру, випереджаючи час, давно працює над цією проблемою.

У травні 2016 року гурт центру - «Веселі козачата», під керівництвом вчителя співів В.П.Прищепи, успішно виступили на обласному святі «КОЗАК ФЕСТ». А вже в червні їх привітно зустрічали на військово-морській базі Військово-морських Сил України в місті Одеса. Після флотського обіду, зустрічі з моряками, інтерв’ю для журналістів Одеської телерадіокомпанії та кореспондентів флотської газети, козачата показали свою програму. Під гучні оплески глядачів заступник командира вручив Подяку від імені командування ВМС України та запросив до подальшої співпраці. А потім була екскурсія на флагманський корабель «Гетьман Сагайдачний».

Приємним сюрпризом стала передача Центрального каналу м. Київ «Служу Вітчизні», де показали сюжет про поїздку козачат до м. Одеса. Верхньодніпровський навчально-реабілітаційний центр висловлює подяку міському голові Калініченко Л.В., директору фабрики «Ритм» Шишлаковій М.М. та ген директору Верхньодніпровського заводу потужного радіо будування Гончаруку А.В. за те, що допомогли дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування побувати на тестових кораблях Українського Флоту.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор