www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Німецький досвід децентралізації для Верхньодніпровщини.
Версія для друку Написати листа
14 вересня обласний «Центр розвитку місцевого самоврядування» провів у сесійній залі Верхньодніпровської районної ради семінар на тему «Сучасний досвід Німеччини щодо децентралізації, місцевого економічного розвитку та територіальної реформи» для голів сільських та селищних рад, депутатів та активу району, також були запрошені заступник голови районної ради С.В.Якименко та представники відділів райдержадміністрації.


Про результати децентралізації Дніпропетровщини доповіла Олена Тертишна, директор Дніпрпопетровського ВП ЦРМС. Вона ж і представила гостя семінару, німецького експерта з питань децентралізації та місцевого самоврядування, Олівера Ерета.

Олівер Ерет поділився своїм багаторічним досвідом бургомістра місцевого самоврядування, розповівши як сучасна Німеччина почала свої реформи по децентралізації влади з 1970 року і чого досягла за 47 літ. В своєму спітчі він торкнувся податкової системи об’єднаних громад, особливостей надходженню та розподілу податків в об’єднаних територіях, устрою систем освіти та медицини, обліку громадян.

Наприкінці Олівер Ерет відповів на запитання із залу, а їх було багато. Всі вони стосувались децентралізації: управління коштами в об’єднаній громаді, податками, розвитку малих громад в об’єднанній громаді та інші.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор