Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


Теплий, сучасний та енергоефективний. Таким стане дитсадок №2 «Ластівка» у П’ятихатках після реконструкції. Нині у розпалі – внутрішні роботи. Підрядники вже замінили вікна й покрівлю, утеплили підлогу та стіни. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Створення комфортних та сучасних умов для виховання дітей Дніпропетровщини – таке завдання Президента України Петра Порошенка. У 2018 році в області відкрили два садочки, збудовані «з нуля». Ще 11 – капітально відремонтували, - розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Наразі у розпалі – капремонт дитсадка «Ластівка» у П’ятихатках».

У лютому 2018-го дитсадок №2 у П’ятихатках відсвяткував своє 55-річчя. Влітку Дніпропетровська облдержадміністрація розпочала його реконструкцію. Такий масштабний ремонт – вперше в історії «Ластівки».

«Для нас реконструкція – ніби подарунок дитсадку на День народження. Впевнені, що після закінчення робіт це буде найкращий дошкільний заклад у П’ятихатському районі. Справжнє «королівство Ластівка», - зізналась завідуюча дитсадком №2 Раїса Мельник.

Завідуюча дитсадком згадує, що у старому приміщенні була катастрофічною ситуація із дірявим дахом. Інколи взимку виховательки виносили із закладу по кілька десятків мішків снігу – аби не затопило кімнати на першому поверсі.

Нині у «Ластівці» повністю перекрили покрівлю, встановили енергозберігаючі вікна, замінили електромережу, утеплили підлогу. У розпалі – ремонт усередині. Підрядники фарбують стіни та оздоблюють кімнати для чотирьох груп, згодом – термомодернізують фасад та облаштують навколишню територію.

«Раніше взимку було дуже холодно, особливо на другому поверсі. Тепер дітям стане тепло та затишно. Мріємо, щоб наш дитсадок наповнився яскравими кольорами та сучасними технологіями», - сказала вихователька дитсадка №2 Руслана Ренгач.

Дитячий садок «Ластівка» розрахований на понад 100 дошкільнят.


Капітальна реконструкція дитсадка – вперше за 55 років існування.


У розпалі – роботи всередині


«Незабаром наш дитячий садок перетвориться на справжнє «королівство Ластівка», - зізналась завідуюча дитсадка №2 Раїса Мельник


Підрядники готують кімнати для чотирьох груп малюків


На обох поверхах – тепла підлога та енергозберігаючі вікна


У дитсадку буде затишно та комфортно


«Мріємо, щоб наш дитсадок наповнився яскравими кольорами та сучасними технологіями», - сказала вихователька дитсадка №2 Руслана Ренгач


Незабаром термомодернізують фасад…


… та облаштують прилеглу територіюFile Attachment Icon
ATTP9CTM.jpg