www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Святкування Дня ветерана, людей із сильним характером, у РБК м.Верхньодніпровська.
Версія для друку Написати листа
Святкування Дня ветерана, людей із сильним характером, у РБК м.Верхньодніпровська.

Хоч і осінь на дворі, але осінь тепла й щедра, як надвечір’я людських доль - пора, коли земля обдаровує нас своїми щедротами, коли необхідно зупинитися, оглянутися назад, аби висловити слова шайни і вдячності нашим ветеранам, людям похилого віку. Адже,саме 1 жовтня, уся світова громадськість відзначає Міжнародний день людей похилого віку.
Традиційно, кожної осені у районному Будинку культури проводять урочистий концерт та святкове застілля для ветеранів району. Щоб свято було приємним та залишило добру згадку, депутат обласної ради Войтов Г.О. надав фінансову допомогу районній організації ветеранів для організації заходу «Добрі справи ветеранів».
На свято до ветеранів завітали міський голова Калініченко Л.В., керуюча справами виконавчого апарату районної ради Горєла С.Ф., начальник управління праці та захисту населення Блікян О.М. та інші. Приймав гостей голова районної організації ветеранів України Січовий А.І.. У своєму виступі Анатолій Іванович подякував присутнім за вірність та життєвий внесок в розвиток суспільства, побажав здоров’я та довгі літа, а звернувшись до представників влади передав їм файли з проханнями та пропозиціями ветеранів.
Для ветеранів співали Микола Черненко, гурт «Діброва», Катерина Корнієнко. Вірш про «Солдата» читала Тимчишина Оксана Андріївна – ветеран праці, дитина війни. Її слова торкалися серця, викликали скупу сльозу, нагадуючи присутнім минулі та сьогоднішні дні війни, героїчні вчинки солдат, що захищають рідну землю.
Не оминуло свято і присутніх іменинників, що в цей день святкували свій день народження. Тимчишину О.А, ветерана праці, Приходько А.П, ветерана машзаводу, та Ніколенко В.М., ветерана машзаводу привітали подарунками та гучними аплодисментами і подарували пісню «Калина» у виконанні Корнієнко К..
За сумлінну працю та професійне довголіття організатори свята відзначили: Кравченко Ганну Іванівну з Ганнівської територіальної громади, яка 28 років відпрацювала дояркою колгоспу, працювала зоотехніком, 6 років очолювала тваринницький комплекс; Коломоєць Ніну Григорівну – ветерана машинобудівного заводу, ветерана праці, що й досі активно працює у раді ветеранської організації заводу, а окрім цього більше 20 років пропрацювала на посаді завідувача заводського дитячого садка; Корнійчук Таїсію Максимівну, учасницю війни, та Шульц Зою Тимофіївну, ветерана праці, – ветеранів медичної сфери, які обрали професію за покликанням і завжди вважали найголовнішим завданням – прожити життя, щоб допомагати хворим; Лавриненка Миколу Федоровича, ветерана праці, письменника та дуже активну людину в суспільстві.
Свято пройшло в теплій та сімейній атмосфері.
Тож вітаємо вас дорогі ветерани. Дякуємо вам за вашу мудрість, за тепле батьківське вогнище, біля якого тепло і вам, і нам. Дякуємо вам за ваші турботливі руки. За те. Що навчили нас жити.

ДОВІДКА:
Міжнародний день людей похилого віку проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН і відзначається в усьому світі 1 жовтня. Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає цей день. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор