www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Відкриття літературного музею Верхньодніпровщини
Версія для друку Написати листа
10 листопада в центральній районній бібліотеці відкрили літературний музей.Ідея відкриття літературного музею належить Євгену Федоровичу Безусу , але без самовідданої праці місцевих бібліотекарів, без Віктора Яковича Шкуро, як ідейного натхненника та організатора доброї справи, і помічника в її втіленні та багатьох інших помічників ця справа не мала б такого гарного логічного продовження.

Окрім того підґрунтям для цього рішення стало велике бажання бібліотекарів зберегти для прийдешніх поколінь, наших нащадків, той величезний пласт напрацьованого літературного, краєзнавчого, біографічного матеріалу з життєдіяльності наших письменників, який вони так дбайливо збирали і зберігали роками.

На відкриття музею зібралось багато поціновувачів поезії та літератури, нащадки тих в пам'ять, яких створений цей музей, місцева еліта митців художнього слова, керівництво району. В привітальному слові з нагоди відкриття музею заступник голови райради Сергій Васильович Якименко наголосив, що подібного музею в області не має і що це родзинка району.

Подякував письменникам і всім причетним до відкриття музею за вагомий внесок у культурно-просвітницький розвиток громади району.

Побажав творчих успіхів, натхнення, здоров’я всім митцям Верхньодніпровщини.На відкритті присутні почули історію створення літературної вітальні при центральній районній бібліотеці, про те, як по крупицях збиралися матеріали для музею. Спадкоємці читали вірші своїх відомих рідних. Митці згадували минулі дні та віддавали шану тим, хто вже відійшов в інший світ.

Наприкінці, в залі бібліотеки, під бурхливі оплески присутніх, почесними господарями музею була перерізана червона стрічка відкриття «Літературного музею Верхньодніпровщини». І хоча музей сьогодні займає невеличку нішу центральної бібліотеки маємо надію, що воно все таки стане місцем паломництва для місцевих цінителів художнього українського слова.


Організаційний відділ виконавчого аппарату Верхньодніпровської районної радиВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор