www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА У ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКУ.
Версія для друку Написати листа
Ще один навчальний рік дійшов кінця. Хтось цьогоріч вже закінчує свою клопітку працю у школі та відкриває двері дорослого життя, а хтось зробив тільки маленький крок у знаннях і переходить у наступний клас, щоб почерпнути для себе такі важливі речі.

Сьогодні в усіх школах району продзвенів останній дзвінок. Це особливий день для одинадцятикласників. Сентименти, сльози, шкільний вальс…
Прощатися завжди важко, а тим більше із рідною школою, друзями, вчителями. Але таке життя. Воно змушує йти вперед, долати нові вершини, переборювати труднощі, доводити і собі й іншим чого ти вартий.


Останній дзвоник – це результат нелегкої роботи великої кількості людей, яких пов’язувала протягом року школа. Це праця педагогічних колективів, учнів, батьків.
Голова районної ради Артем Кравченко та міський голова Леонід Калініченко привітали із закінченням навчального року учнів та вчителів СЗШ № 1. Висловили повагу освітянам за вагомі досягнення в галузі, побажали амбітних планів і величних звершень, миру, гарного й змістовного відпочинку учням молодших і середніх класів, випускникам — вдалого старту в самостійне життя, успіхів у здійсненні задумів і мрій, батькам - радості від своїх дітей. Окрім цього, міський голова подарував школі сертифікат на дитячий майданчик, який найближчим часом з’явиться на її території.

Слова вітань та побажань звучали в кожній школі. Випускники вітали вчителів. Першокласники проводжали одинадцятикласників. Батьки благословляли своїх випускників на довгу та щасливу дорогу дорослого життя.

Майже в кожній школі наприкінці урочистої лінійки з приводу останнього дзвоника випускники відпускали в небо кольорові кульки, які стали символом закінчення їх безтурботного дитинства та переходом в доросле, сповнене нових яскравих кольорів і неймовірних вражень життя.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор