www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 24 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Американські гірки у сел.Дніпровське, Верхньодніпровського району
Версія для друку Написати листа
Про таку дорогу жителі селища тільки мріяли, сьогодні ж це вже дійсність. Деякі мешканці Дніпровського вважають, що ця дорога стала родзинкою селища. Нова, широка, якісно зроблена дорога, проїхатись по ній – це неймовірне задоволення. Як таке чудо змогло статись? Хто винуватець торжества?
Трохи історії. Ще в 2012 році, була розроблена проектно-кошторисна документація на ремонт в'їзної дороги, але кошти довгий час не виділялися. Початок був покладений у 2015 році. При сприянні голови райдержадміністрації Ковальчука О.Б., селищу було виділено із обласного бюджету 400 тис. грн. та частково відремонтовано дорогу від підйому вул..Комсомольської до перехрестя вул. Набережної. Роботи були виконані, але не дуже якісно. Продовження епопеї відбулося вже в 2016 році. Обласна рада виділила 700 тис. грн на завершення проекту, що розпочався ще в 2012 році.
Так от! Проект «Капітальний ремонт в'їзної дороги», загальною вартістю в 1100 тис. грн, змогли реалізувати завдяки коштів виділених з бюджету області.
Орган місцевого самоврядування та мешканці селища Дніпровське висловлюють щиру подяку керівництву обласної державної адміністрації Резніченку В.М. і обласної ради Пригунову Г.О. за реалізацію проекту, оскільки для мешканців та гостей селища дорога завжди була самим болючим питанням. Та будівництво дороги не було б таким якісним та швидким без доброзичливої допомоги місцевих активістів із ГО «Дніпровська варта», які безоплатно допомагали в керуванні об’їзним транспортом на дорозі.
Голова селищної ради Блохіна Л.В. висловила щиру вдячність жителям селища за витримку і терпіння в очікуванні реалізації даного проекту.

Інформаційний відділ Верхньодніпровської районної ради


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор