www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: За шахівницями молоді та юні!
Версія для друку Написати листа
У неділю, 19 лютого, шахово-шашковий клуб зібрав у ПДЮТ школярів та талановитих дошкільнят на змагання.

Цього дня об 11:30 стартував турнір з шахів під назвою «Особиста першість Верхньодніпровського району з шахів серед дітей шкільного та дошкільного віку». У змаганнях приймали участь школярі райцентру, с.Пушкарівки, спортивного клубу «Зірка» села Мишурин Ріг та дошкільнята з дитячих садків міста.
13 юних шахістів змагалися за швейцарською системою у 5 турів.
Переміг у змаганнях учень Пушкарівської СЗШ Корота Олександр, який виграв всі 5 поєдинків. Друге місце посів учень Верхньодніпровської СЗШ №2 – Лилик Роман (4 очки). Відразу три спортсмена набрали по 3 очки і лише завдяки коефіцієнту посіли такі місця:
3 місце – Санніков Максим ( СЗШ № 5); 4 місце – Степанов Єфрем ( дитячий садочок №8), 5 місце – Збаранський Ярослав (Пушкарівська СЗШ).
Призери змагань нагроджені грамотами та призами, а самий молодший шахіст Степанов Єфрем – подарунком.

Після 14:00 розпочалися змагання з шашок, в яких прийняли участь 19 спортсменів.
Як і в шахах, в шашках була застосована швейцарська система у 5 турів. Відмінність була лише в представництві: у шаховому турнірі змагалася лише одна дівчинка, а у шашковому турнірі дівчат було аж шестеро (6).
Чемпіоном району з шашок став учень Пушкарівської СЗШ Збаранський Ярослав, доробок якого 5 очок з 5 можливих. На друге місце претендували два шашкіста. У яких було по 4 очки. Це Провазнік Дмитро (Мишуринрізький спортивний клуб «Зірка») та учениця Верхньодніпровської СЗШ № 2 Борисенко Яна. Завдяки кращому коефіцієнту (15 проти 14 балів) друге місце посів Провазнік Дмитро, а третє місце – Борисенко Яна.
Призери змагань були нагороджені грамотами і призами, а самому молодшому шашкісту Лобащуку Андрію вручили персональний приз.

Тож, новий шахово-шашковий рік розпочато. Очікується реєстрація Верхньодніпровської районної Федерації з шахів. А шашково-шаховий клуб міста Верхньодніпровська запрошує школярів та дошкільнят до себе в ПДЮТ кожної неділі о 12:00.
Оргвідділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами судді змагань Степанковського О.М..
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор