www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 24 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: День села Дніпровокам’янки.
Версія для друку Написати листа
14 жовтня жителі Дніпровокам’янської громади традиційно відзначали День села. В цей день відзначається велике релігійне свято Покрови. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою як усієї України, так і козацтва зокрема. Таке покровительство цілком узгоджувалось з визвольним рухом українського народу за свою незалежність. Тому 14 жовтня це також і День козацтва. Починаючи з 2015 року, 14 жовтня – День захисника України.

В цей день не можна було не згадати про хлопців, які захищають рідну Батьківщину в зоні АТО. Кілька років поспіль 14 жовтня на Покрову Пресвятої Богородиці жителі Дніпровокам’янської територіальної громади мають можливість – збиратися на святкування дня села. З захопленням люди розглядали виставку робіт місцевої майстрині-вишивальниці Тимощук Людмили Миколаївни (с. Суслівка)

До урочистого концерту підійшли з творчістю та гумором. Готувалися серйозно. Адже таке дійство у селян буває практично раз на рік. Ведучі концерту від усього серця вітали теплими словами односельчан. Жителі та гості села змогли не тільки насолодися святковим концертом, але й взяти участь у сільській розважальній програмі із розіграшем лотереї, веселими конкурсами, ярмаркою солодощів. Ведучі Семашко І.В. та С.М. Святодух запросили до слова сільського голову Дніпровокам’янської територіальної громади Білявського В.А., який привітав усіх присутніх зі святом, подякував, що зібралось так багато глядачів місцевих та із сусідніх сіл, побажав усім міцного здоров’я, радості та добробуту. Він побажав односельчанам благополуччя в родинах, здоров'я та всіляких гараздів. Також, побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і свої можливості. Нехай село процвітає, а кожна оселя повниться достатком та щастям. Бережіть і плекайте славні традиції і звичаї села, примножуйте здобутки його на радість дітям та онукам. Бо село – це криниця родоводу, це велика родина, це частина Вашого серця», - зазначив Володимир Анатолійович. Також, голова сільської ради вручив грамоти за вагомий особистий внесок у розвиток Дніпровокам’янської територіальної громади, активну участь в її громадянському житті та з нагоди Дня села: Діденко О.Ф., Федорянко Н.Г., Пантелєєву Л.П., також грамотами сільського голови були нагороджені колективи дитячого садка « Віночок» , який цього року святкував 25-річний ювілей та Дніпровокамянська філія «Ганнівський НВК»

Привітати людей приїхали голова Верхньодніпровської районної ради Кравченко Артем Вадимович, який подарував школі тенісний стіл, заступник голови районної ради Якименко С.В., та депутати районної ради Кваша О.В. і Работа А.С.- подарували школі телевізор. У своїх виступах вони побажали всім здоров’я, миру, достатку і злагоди у суспільстві.

Відомий поет і письменник Євген Безус нагородив історичними, цікавими книгами та грамотами переможців районного літературно - патріотичного конкурсу « Я- Українець, щоб там не було» учнів школи Дудник Катерину, Нор Марину, Набієву Зейнаб та місцеву поетесу, педагога – організатора Заїку Людмилу.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в Дніпровокам’янку. Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки, буде щирою фінансова підтримка від меценатів і творча – від людей.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор