www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
ЗАПРОШУЄМО НА АВТОПРОБІГ ВЕРХНЬОДНІПРОВЩИНОЮ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ.
Версія для друку Написати листа
До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, Штаб національного захисту Дніпропетровської області, ГО «Дорожній контроль України» та голова районної ради А.В.Кравченко запрошують прийняти участь у святковому автопробігу, присвяченому 26-річниці Незалежності України.

Маршрут автопробігу: Верховцево –Новомиколаївка – Дніпровське – Верхньодніпровськ – Пушкарівка – Правобережне – Дніпровокам’янка - Бородаївка.
Підняти патріотичний і бойовий дух Верхньодніпровщини. Вшанувати пам’ять славетних нащадків-героїв району, які поклали життя і душу за Незалежність неньки України. У 26-й День Незалежності по району проїде колона машин з прапорами і національною символікою.
Організатори заходу планують задіяти до 100 автомобілів. Приєднатися до автопробігу можна по маршруту на власному авто, а також пасажирам, зайнявши всі вільні місця в автомобілях по зупинках поїздки. Для спільного святкового обіду прохання всім учасникам автопробігу взяти із собою їжу, воду та простирадла для сидіння.
Автопробіг стартує в м.Верховцеве з вул. Центральної, 212а (біля флагштоку з державним прапором) о 10:00. Початок збору колони о 9:00.
10:00 – 10:40 - початок автопробігу вулицями Верховцево ( заїзд до стели Жабинцю О.М. на території СЗШ №2). сел.Новомиколаївка, зупинка біля кафе «Левада».
10:45 - 11:10 - продовження автопробігу за маршрутом Новомиколаївка – Дніпровське ( вул.Центральна, вул.Садова, площа, вул.Набережна).
У селищі Дніпровському на центральній площі відбудеться молебень за Україну, творчі привітання.
11:30 – 11:50 – Верхньодніпровськ, пл. Поля збір учасників. Далі слідують пр. Шевченка, вул. Авраменка (стела Н.А. Авраменку, С.Н. Ряженцеву), вул. Шевченка до РБК, вул. Яцковського і на Пушкарівку.
12:20 – 12:25 - с. Пушкарівка ( Братська могила радянських воїнів ), збір учасників, продовження автопробігу до Правобережного.
12:45 – 13:00 – фото на пам’ять учасників автопробігу біля пам’ятника «Пушка» (с. Правобережне), продовження подорожі до Дніпровокам’янки.
13:25 – 13:45 – Відвідування могили козака Армії УНР Спиридона Тропка (Дніпровокам’янка).
13:45 - 14:00 – Відвідування курган-могили козака Мартюка в с. Дніпровокам’янка.
14:15 – Покладання квітів до Братської могили радянських воїнів у Бородаївці. Святковий спільний обід учасників автопробігу. Концертно-розважальна програма.
16:30 – Бородаївка – Верховцеве, завершення автопробігу (повернення тим же маршрутом по домівках).
Увага: у заході не використовувати політичну символіку!
Довідки за телефоном (097) 592-12-26 (організатори).
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор