www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Мітинг – реквієм приурочений до 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Версія для друку Написати листа

  09 травня 2018 року у Верхньодніпровську відбувся мітинг – реквієм приурочений до 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
  В урочистому заході взяли участь: керівництво району, ветерани і учасники війни, учасники бойових дій на Сході України, представники трудових колективів підприємств, установ і організацій району, громадськість.


  Під час мітингу до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Ковальчук О.Б. В своєму виступі він згадав тих, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя, та подякував їм за їхню мужність, патріотизм. Також він висловив шану присутнім ветеранам, та побажав їм міцного здоров’я.

  Заступник голови районної ради Якименко С.В., подякував ветеранам Другої світової війни за їх подвиги на фронті та в тилу, за Велику Перемогу і подароване нам мирне сьогодення.

  Також вклонився подвигу ветеранів Другої світової війни міський голова Верхньодніпровська Калініченко Л.В. Він також побажав живим – міцного здоров’я, а тим хто загинув під час війни та пізніше від отриманих поранень – вічної пам’яті.

  Ветеран Другої Світової війни Милайло Дем’янович Заплава привітав всіх присутніх зі святом Перемоги, та закликав молодь завжди пам’ятати це свято.

  Також з промовою до присутніх звернувся настоятель храму Андрія Прозваного в м. Верхньодніпровську ієрей Дмитро, після якої настоятель Свято-Успенського храму в м. Верхньодніпровську ієрей Михаїл провів молебень за загиблими у Другій світовій війні.


  Затих мітинг під час хвилини мовчання… Схилили голови учасники реквієму від наймолодшого до найстаршого. Кожен пройнявся повагою до ветеранів війни і згадав усіх, хто загинув на воєнних фронтах, не дожив до цього Дня Перемоги.
  На шану за загиблими, та всіма тими, хто віддав своє життя, визволяючи нашу землю, присутні поклали квіти до підніжжя Монумента Слави.


  Право на традиційне запалення факелу від Вічного вогню та покладання Зірки - вінка на хвилі Дніпра було надано Михайлу Дем’яновичу Заплаві та Марії Захарівні Поваровій.


  ї


  Відділ організаційної роботи апарату райдержадміністрації

  Про цей сайт | Запитання | Адміністратор