www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
У Верхньодніпровську, районному центрі, відзначили День Державного Прапору.
Версія для друку Написати листа
День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли майорить Державний Прапор та звучить Гімн України.

На урочисте зібрання в честь підняття Державного Прапору України зібралося чимало людей. Держслужбовці, пересічні громадяни, діти, люди похилого віку, бійці АТО, всі вони прийшли, щоб віддати шану Державному Прапорові та вшанувати тих, хто поклав своє життя за свободу та незалежність нашої держави.


Адже, у повазі до національних символів, до числа яких належить і Державний прапор, проявляються громадянська самосвідомість, вміння і готовність об'єднати сили і подолати будь-які перешкоди, вирішити завдання будь-якої складності. Саме в цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї великої Батьківщини, гордість за свою історію.
Право підняти державний прапор надали бійцям АТО, що пройшли нелегкий шлях війни. До присутніх зі словами привітання звернулися голова райдержадміністрації Ковальчук О.Б., заступник голови районної ради Якименко С.В., військовий капелан Дніпропетровської області Басанський Роман.
Роман розповів присутнім, яким дорогоцінним і навіть, в деякій мірі, святинею став для бійців український прапор. Як вони бережуть його та зберігають на серці, коли йдуть в бій за рідну землю. Для них це не просто шматочок тканини, це символ родини, домівки, Батьківщини.


Захід завершили хвилиною мовчання в пам'ять всіх тих хто поклав своє дорогоцінне життя за свободу та незалежність України.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор