www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхівцевські колядники завітали до воїнів у госпіталь.
Версія для друку Написати листа
У Верхівцево різдвяний вертеп організували парафіяни православної церкви київського патріархату разом з патріотичною громадськістю міста. Вертеп відвідав багатьох мешканців міста. Співали гарні різдвяні пісні, колядували, щедрими серцями сіяли в домівках мир, злагоду, достаток.

Все зібране від колядування вони особисто відвезли до військового госпіталю м.Дніпро, де проходять лікування наші воїни. Супроводжувала колядників волонтер Ніла Францівна із волонтерського центру при госпіталі. Вона розповіла групі із Верхівцева, яким чином вони допомагають бійцям і виказала подяку дітям за те, що вони знайшли час і приїхали. «Наші бійці мають велику потребу в тім, щоб їх просто навістили, поспілкувались, сказали добре слово. Вони мають знати і відчувати, що про них пам’ятають, що їх страждання не даремні, що їх поважають і вдячні за службу» - говорить Ніла Францівна.

Щедрим дарункам дітлахів поранені були щиро вдячні. Вони з радістю приймали від дітей кожну колядку, вірш, дарунок.

Верхівцевський вертеп відвідав терапевтичне, опікове та психіатричне відділення госпіталю. Близько 30 бійців мали змогу поспілкуватись з дітьми та сповнитись душевним теплом та спокоєм.

Тож дякуємо всім хто підтримав колядників і подарував воїнам свято.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами ЗМІ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор