www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Святкування «Дня учителя» у Верхньодніпровському районі.
Версія для друку Написати листа
Традиційно в Україні День учителя відзначається в першу неділю жовтня.

Тож, напередодні цього гарного свята у районному Будинку культури та по школам району відбулися святкові заходи: концерти, лінійки, вітання й нагородження кращих серед кращих.

День учителя - професійне свято всіх працівників сфери освіти, від вчителів до технічного персоналу. В цей день голова райради Кравченко А.В., заступники Якименко С.В. та Шуть В.В., керівник районного відділу освіти Ходос Н.Ф., депутати обласної ради Войтов Г.О., Бутківський В.В., районні депутати Кваша О.В., Дришлюк В.А. нагородили подяками кращих вчителів та працівників; привітали освітян району з цим яскравим гарним осіннім святом; подякували за таку важливу, але нелегку і почесну працю, за те, що дають такі необхідні знання, адже майбутні успіхи і досягнення їх вихованців у повній мірі залежать саме від них; побажали їм доброго здоров’я, наснаги, професійних звершень та миру і злагоди в домівках.


В районному будинку культури відбувся святковий концерт. Звучали відомі класичні та сучасні композиції у виконанні солісток Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики Галини Охотнік (сопрано), Ольги Зернаєвої (флейта), дуета акордеоністів «Монте-Карло», Зінаїди Чепи (сопрано). Вели програму Олена Гамова та Сергій Міледін. Зал гостинно приймав виконавців, аплодував, дарував квіти, адже їх віртуозна гра та спів торкалася кожного серця.Не обійшлося і без дарунків дітям. Для музею Верхівцевського НВК за рахунок коштів, виділених обласним депутатом Геннадієм Войтовим, було придбано ноутбук Dell, а для учнів Новомиколаївкої СЗШ №1 - теннісний стіл.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор