www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Заходи приурочені Дням пам’яті жертв політичних репресій та жертв депортації кримськотатарського народу у Верхньодніпровському районі
Версія для друку Написати листа
Заходи приурочені Дням пам’яті жертв політичних репресій та жертв депортації кримськотатарського народу у Верхньодніпровському районі розпочалися мітингом-памяті біля підніжжя Великого Кобзаря, борця за незалежність – Тараса Григоровича Шевченко


та продовжилися у великому залі районної ради науково-практичною конференцією на тему: «Терор: трагедія у людському вимірі». Щирими та емоційними були слова виступаючих - директора департаменту з питань контролю за судовими та правоохоронними органами міжфракційного об’єднання «Депутатський контроль» Верховної Ради України Семенко О.М., голови районної ради Кравченка А.В., голови райдержадміністрації Ковальчука О.Б., доповідачів конференції Н.М.Пільгуй, Н.В.Сідак, Є.Ф.Безуса, В.М.Зеленого.

Під тоталітарну систему сталінського терору потрапили і наші земляки. По закінченню конференції делегація за участі голови районної ради Кравченка А.В., гостей із Києва, членів товариства «Просвіта», гурту «Гомін» відвідали могилу політвязня Григоренко О.Я. в селі Бородаївка, вшанували його пам'ять хвилиною мовчання. На відкритому уроці у КЗ «Правобережнянська середня загальноосвітня школа» І-ІІІ ст.. на тему «Патріотизм під час політичних репресій по сьогодення» вірші політвязня Григоренко О.Я. читала його правнучка, учениця 1 класу Бразавлук Влада.
Відвідала делегація і Козацьку могилу у селі Дніпровокамянка, де настоятель храму Андрія Первозванного отець Дмитро відслужив панахиду.
Не залишився наш район і без подарунку. Директор департаменту з питань контролю за судовими та правоохоронними органами міжфракційного об’єднання «Депутатський контроль» Верховної Ради України Семенко О.М., голова районної ради Кравченко А.В., від імені всього депутатського корпусу, - подарували КЗ ДНЗ «Вишенька» Бородаївської територіальної громади шведську стінку, гімнастичні м’ячі та мати.

Підбиваючи підсумок, хочеться сказати, що ми не маємо права забувати, ту страшну трагедію, яку довелось пережити нашому багатостраждальному народові на шляху до незалежності і робити все можливе для того, щоб не повторити ці трагічні сторінки історії.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор