www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
ДБСТ Верхньодніпровського району відвідали благодійний фестиваль «Мама+Я» у «Бартоломео» м.Дніпро.
Версія для друку Написати листа
ДБСТ Верхньодніпровського району відвідали благодійний фестиваль «Мама+Я» у «Бартоломео» м.Дніпро.

Нещодавно в м.Дніпро в креатив-клубі «Барталамео» пройшов ювілейний десятий благодійний регіональний фестиваль «Мама+Я». Відшумів барвистими концертами, від сміявся завзятим дитячим сміхом, залишив після себе масу захоплених, радісних очей і щасливих дитячих усмішок.

Цього року у фестивалі взяли участь діти-сироти з дитячих будинків, шкіл-інтернатів, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу області, діти-переселенці, а це близько 3 500 дітей. Для дітей-сиріт, дітей, які залишилися без батьківського піклування, та дітей з особливими потребами участь у конкурсах це рідкісна можливість заявити про себе! Крім цього, це єдиний великий майданчик в Україні для дітей-сиріт, на якому вони змогли розкрити свої таланти. На заході діяло 3 напрямки - футбол, веселі старти та творчий великий концерт.


Благодійний фестиваль «Мама+Я» - це велике свято, з великою кількістю гуманітарної допомоги для сиріт, прийомних сімей та дитячих будинків. Сім’ї, які приїздять на захід мають можливість просто погуляти по території, порозважатись, а близько 2 тисяч дітей показують свої таланти, за що отримують подарунки, дипломи, грамоти та кубки. Так, у сімейному фестивалі прийняли участь і сім'я Колісник із м.Верхньодніпровська. Їх дівчата - студентки Верхньодніпровського коледжу Санжаровська Віола та Андрєєва Лія, в запеклій боротьбі команд вибороли І місце і цінний приз – сучасний ноутбук. Сім’я Гордієнко-Махіня прийняли участь у веселих стартах та виграли гойдалку.


Верхньодніпровський район багатий на добрих та безкорисних людей, які дарують своє батьківське тепло не тільки своїм дітям, а й покинутим та залишеним дітлахам, що потребують опіки та допомоги. Серед них сім'ї, що відвідали це чудове свято: прийомні сім'ї Кривко та Сень, ДБСТ - Збаранських, Шевченко, Перекопські, Криворучко, Замєсови, Гордієнко-Махіня, Колісник.

Захід проходив за підтримки підприємців, бізнесменів, політиків, батьків, волонтерів. Основна мета заходу - підтримати кожну дитину, щоб вони відчували себе потрібними, талановитими і коханими. У кожного з них свої потреби й прагнення, але у всіх одна мрія, щоб були мама і тато, щоб була сім'я!

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор