www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОШКІЛЬНОЇ ТВОРЧОСТІ «ПЕРЛИНКИ ВЕРХНЬОДНІПРОВЩИНИ»
Версія для друку Написати листа
Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у КЗ «Верхньодніпровський Палац дитячої та юнацької творчості» з успіхом пройшов традиційний районний фестиваль дошкільної творчості «Перлинки Верхньодніпровщини», проведення якого щороку організовує методист районного методичного кабінету відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації Л.І.Желонкіна.

В яскравому фестивальному дійстві виступили педагоги та вихованці Верхньодніпровських комунальних дошкільних навчальних закладів №№1,3,4,7,8 (завідуючі В.Г.Потєряйко, Н.В.Ткаченко, Н.В.Голик, Т.В.Колісник, В.А.Шмідт), КЗ «Верхівцевський дошкільний навчальний заклад «Теремок» (завідуюча В.В.Вініченко), дошкільних відділень КЗ «Верхівцевський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа №1 – дошкільний навчальний заклад» (директор Л.Ф.Воронцова) та КЗ «Ганнівський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад» (директор Т.І.Василюк).


Фестиваль об’єднав творчим спілкуванням освітян, дошкільнят, батьків, бабусь і дідусів дітлахів, представників районних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, профспілкових активістів і приватних підприємців, перетворившись на свято радості та краси творчості. Барвистим віночком з веселих мелодій і запальних танцювальних композицій стали виступи малечі. Динамічне музично-театралізоване казкове дійство з виготовленими власноруч колоритними костюмами та декораціями, артистично створене дітьми та працівниками дитсадків на сцені, супроводжувалося феєрією усмішок, вигуками підтримки та шквалом аплодисментів у глядачів, яких ледь вмістила глядацька зала.


Почесні гості фестивалю голова Верхньодніпровської райдержадміністрації О.Б.Ковальчук, заступник голови районної ради С.В.Якименко, помічник-консультант народного депутата України О.Ю.Кришина І.В.Пілявець, заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Н.М.Голтвянська, голова Верхньодніпровської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, депутат районної ради Л.М.Коваленко, Верхньодніпровський міський голова Л.В.Калініченко, заступник Верхівцевського міського голови О.О.Кучеренко, представники ТОВ «Солома» О.І.Сухенко, В.В.Шинкаренко, ПП «Бастєєва», директор ТОВ «Духмяна піч» А.Мусаєв, фермер І.Я.Штей подякували працівникам дошкільних навчальних закладів району за сумлінну творчу працю щодо утвердження національної ідеї, запровадження сучасних інноваційних підходів в організації навчально-виховного процесу дошкільної освіти, створення доброзичливого мікроклімату в навчальних закладах, професійну та материнську турботу про творчий розвиток малюків, а батькам – за тісну співпрацю і підтримку педагогів у формуванні в дітей естетичної культури та розвитку їх творчих умінь і навичок.

Завершилося свято чудовим настроєм у всіх учасників фестивалю, задоволеними усмішками на обличчях малечі й освітян від отриманих позитивних емоцій, якісного результату колективної творчої справи, заслужених нагород, пам′ятних подарунків і солодощів.


18 років поспіль районний фестиваль «Перлинки Верхньодніпровщини» демонструє творчі здібності і досягнення дошкільнят району. Зичимо всім причетним до долі Дитинства спілчанам міцного здоров’я, творчого натхнення, успішності й переможності, миру і злагоди, добра і благополуччя у трудових колективах та рідних домівках.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами Людмила Коваленко, голова Верхньодніпровської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, депутат Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор