www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровський район у третій фазі Проекту ЄС/ПРООН
Версія для друку Написати листа
Добігає кінця другий рік участі Верхньодніпровського району у третій фазі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Підсумки реалізації Проекту проаналізовано на засіданні форму, що відбувся 09 листопада 2016 року в приміщенні Верхньодніпровської районної ради.
Форум відкрив виконуючий обов’язки голови районної ради Якименко С.В. У Форумі приймали участь голова райдержадміністрації Ковальчук О.Б., представники підрядної організації, технічного та авторського нагляду, учасники проектів, а також голови ОСББ.


Координатор проекту ЄС/ПРООН «МРГ-ІІІ» Скворцов О.Ю. на початку засідання підбив підсумки, щодо впроваджених проектів за ці не повних два роки.
Завдяки спільній роботі місцевої влади та проекту МРГ-ІІІ жителі трьох громад – Бородаївської, Водянської та Першотравенської мають освітлені вулиці. Представники даних громад, у своєму виступі зокрема зазначили, що кошти не були витрачені дарма, вулиці освітлені і жителі сіл задоволені.
Шалені зміни спіткали наших східних земляків з початком бойових дій. Одним із місць, де тимчасово оселилися внутрішньо переміщені особи був гуртожиток № 1 Верхньодніпровського коледжу ДДАЕУ. Але це стало можливим після реалізації Проекту ЄС/ПРООН, завдяки якому було відремонтовано перші два поверхи гуртожитку.

Наступним було заслухано голову Мишуринрізької територіальної громади Яківець Л.В. та директора УКС-ПРОЕКТ Ковальчука А.В. щодо реалізації останнього проекту на території району, в межах третьої фази, «Інноваційні енергоефективні заходи системи водопостачання в с. Мишурін Ріг. Реконструкція системи водопостачання з установкою частотного модулятора по вул. Юдіна, Молодіжна в с. Мишурин Ріг Верхньодніпровського району Дніпропетровської області». В ході спілкування було визначено, що роботи планують виконати до кінця поточного року.
Завдяки впровадженим мікропроектам, отриманому досвіду громада Верхньодніпровщини здобула впевненість в собі і бажання приймати участь у четвертій фазі Проекту. Зокрема четверта фаза передбачає реалізацію проектів ОСББ – утеплення фасадів, заміна вікон на міжсходових клітинах будинку, вхідних дверей, ремонт даху та інше. З великою цікавістю голови ОСББ заслухали презинтацію участі у проектах, яку представив координатор Проекту Скворцов О.Ю.
Запрошуємо всіх небайдужих об’єднати зусилля, ресурси, знання для того щоб стати учасниками четвертої фази проектів ЄС/ПРООН, та як результат – реалізувати більше проектів.
Ресурсний центр Верхньодніпровської районної ради.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор