www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина приймала волонтерів Молодіжного з’їзду активно-патріотичної молоді
Версія для друку Написати листа
Домоткань приймала волонтерів Молодіжного з’їзду активно-патріотичної молоді

У липні місяці на мальовничому березі Дніпра, в селі Домоткань, Зарічанської сільради, в наметовому містечку пройшов Молодіжний з’їзд активно-патріотичної молоді, які з’їхались з різних міст України, щоб поспілкуватись, навчитись новим навичкам, поділитись досвідом у служінні людям з певними вадами здоров’я та особливими потребами. Молодь, яка бере активну участь в суспільному житті та робить життя оточуючих цікавим, з’їхалася з різних куточків України. Тут були дівчата та хлопці з Харкова, Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської областей. Всього 18 активних, енергійних, патріотично налаштованих, відданих своїй справі людей. Бажаний вік учасників був від 18 років, але на з’їзд приїхали й 16 річні з великим бажанням допомагати людям чим можуть.

А можуть вони багато хорошого і цінного для суспільства. Учасники з’їзду ділилися досвідом як служити людям з певними вадами здоров’я та потребами, в дитячих будинках дітям із патологічними відхиленнями, в таборах для інвалідів колясочників, нарко- та алко- залежним людям. Навчалися прийомам першої медичної допомоги. Для кращої комунікації та спілкування тренувались виконувати завдання в командах. Провели походи з рюкзаками, навчалися правильному реагуванню при зміні територій та умов перебування. Багато тренінгів проходили в ігровій формі для кращого запам’ятовування та комунікації. У вільний час грали в спортивні ігри, займалися фізичною підготовкою. Умови проживання для молоді були спартанськими. Їжу готували по черзі в казанках на відкритому вогні. Спали в палатках. Купалися в кар’єрі та річці Дніпро, що так гарно розташувалися поряд.

Хлопці й дівчата, не дивлячись на завантаженість часу різними семінарами, лекціями та побутовими справами, привели до ладу та зібрали величезну купу сміття, яку горе-відпочивальники позалишали після себе на кар’єрі (добре відомому в окрузі місці відпочинку).
В один із вечорів молодь відвідав голова Верхньодніпровської районної ради Кравченко Артем з депутатом райради Квашою Олександром. Після перегляду патріотично документального фільму про «Дніпро-1», який вони привезли показати учасникам з’їзду, Артем Вадимович розповів присутнім свою історію війни. Його свідчення було настільки щирим та відвертим, що вразило та надихнуло присутніх до більших звершень в своєму житті. «Якщо це стало можливим в його житті, то і я зможу!» - із вражень присутніх.
Час промайнув дуже швидко. 9 днів насичених різноманітними подіями, зустрічами, спілкуванням. Молодь отримала нові знання, розширила свій кругозір та стала більш соціально-адаптованою у сфері служіння людям різних вікових категорій та вад.
Організатором з’їзду виступила громадська організація АПКУ (Асоціація професійних капеланів України) на чолі з Кучерем Віталієм Петровичем, який, до речі, є радником голови Верхньодніпровської ради з питань соціального захисту населення.
Організатори табору вдячні районній раді за організаційну підтримку та мають надію на подальшу плідну співпрацю.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор