www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 24 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Боровківська громада: стихійний мітинг громади щодо відновлення транспортного зв'язку.
Версія для друку Написати листа
Небуденна подія сталася сьогодні в районі. Жителі Боровківської громади зібралися на стихійний мітинг та звернулися з ультиматумом до влади перекрити дороги, якщо вони не приймуть належні дії щодо відновлення транспортного зв’язку громади з райцентром, м.Верховцеве та Вільногірськом. Вже понад 5 місяців жителі Боровківської громади бідкаються і звертаються у всілякі державні інстанції, щоб відновили автобусні маршрути з громади до місць роботи, лікарні, райцентру.

Тож, 14 лютого, люди зібралися біля сільради на попереджувальну акцію. Прийшло близько 40 чоловік. На зустріч до людей прийшли депутат районної ради Н.Т. Демчук, з райцентру на зустріч приїхав в.о. голови районної ради Сергій Васильович Якименко.


Разом з Тетяной Федорівною Глобою, головою сільради, Сергій Васильович звернувся до присутніх з напрацьованою пропозицією від районної ради щодо відновлення транспортного зв’язку. Він зазначив, що хоч вирішення питання не є компетенцією районної ради, але вона взяла на себе ініціативу пропонувати шлях вирішення проблеми. Тому вже проведені певні переговори з різними транспортними установами, приватними перевізниками і вже є пропозиції, які будуть розглянуті на найближчій сесії районної ради щодо можливості їх фінансування. Також С.В.Якименко запевнив, що ці пропозиції погодилися підтримати коштами із місцевих бюджетів і голова Боровківської сільради, і голова об’єднаної Верхньодніпровської громади, оскільки жителі його громад теж зможуть користуватись цим транспортом, щоб задовольнити свої життєві потреби. Окрім того, в.о. голови райради запевнив громаду, що це питання буде розглянуто на найближчій сесії районної ради, та запросив людей прийняти в ній участь.

Жителі наголосили також на інших нагальних питаннях громади, таких як відсутність пішохідних переходів по всіх селах, відсутність дорожніх знаків для водіїв, занедбаність та необлаштованість автобусних зупинок.

Вислухавши всі зауваження, представники влади пообіцяли спільно знайти найскоріші шляхи їх вирішення.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор