www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження голови Верхньодніпровської районної державної адміністрації “Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Верхньодніпровської районної державної адміністрації”
Версія для друку Написати листа

  ПОВІДОМЛЕННЯ
  про оприлюднення проекту розпорядження голови
  Верхньодніпровської районної державної адміністрації
  “Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Верхньодніпровської районної державної адміністрації”

  Верхньодніпровська районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження голови Верхньодніпровської районної державної адміністрації “Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Верхньодніпровської районної державної адміністрації” та аналізу його регуляторного впливу з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.
  Проект регуляторного акта підготовлено для затвердження чіткого і зрозумілого алгоритму дій адміністраторів центру надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) та суб’єктів надання адміністративних послуг з метою забезпечення ефективного функціонування ЦНАП як дієвої інституції, спрямованої на протидію корупції та забезпечення якісного обслуговування громадян і суб’єктів господарювання.
  Проект розроблено на виконання та з дотриманням вимог законів України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та “Про адміністративні послуги”, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 588 “Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг” (із змінами), з урахуванням Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03. 2004 № 308 (із змінами).

  Поштова та електронна адреса розробника проекту регуляторного акта, на яку приймаються зауваження та пропозиції:
  Верхньодніпровська районна державна адміністрація, проспект Шевченка, 21, м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська область, 51600;

  e-mail: vdcnap@ukr.net

  Повна редакція зазначеного проекту розпорядження та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено для публічного обговорення на офіційному веб-сайті Верхньодніпровської районної державної адміністрації з 21.09.2018.

  Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оприлюднення (з 18.09.2018 по 17.10.2018 р.) поштою або в електронній формі на вищевказані адреси.

  З повним текстом проекту розпорядження голови Верхньодніпровської районної державної адміністрації можна ознайомитись щоденно (з 08.00 до 17.00, п’ятниця: з 08.00 до 16.00, крім вихідних) за адресою: проспект Шевченка, 21, м. Верхньодніпровськ, 1 поверх, каб. № 110 (тел. (05658) 6 00 10).
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор